Еко Готель в Мексиці

Город Бакалар Відомий місто тим, що тут розташована Лагуна Бакалар або Лагуна семи кольорів, вважається що в лагуні можна розрізнити 7 відтінків блакитного кольору , а вода надходить в лагуну з 7 різних річок.Лагуна Бакалар це друге за величиною прісноводне озеро в Мексиці.

 

Місцевість, де зараз знаходиться місто Бакалар заселяли індіанці майя ще з 400 років нашого століття.Пізніше поселення захопили іспанці і побудували тут Форт Сан Феліпе, що б захистити місто від численних атак піратів і племен індіанців майя.Зараз у фортеці знаходиться історичний музей.

  Форт Сан Фелипе  

В місті є міський пляж (платний, ми там не були, тому ціну не знаю), на який дуже люблять приїжджати місцеві туристи.

Готелі в Лагунае Бакалар

 

В самому містечку Бакалар розташовано кілька недорогих готелів, а ось готелі, які стоять на березі Лагуни Бакалар досить дорогі.Вартість номера 60-100 доларів на добу. Найчастіше це еко-готелі, які поширені не тільки в Бакалар, але і в інших місцях Мексиці, наприклад, в Тулум.Це готелі, де електрика працює від сонячних батарей, в номерах немає розеток, а іноді і вікон, душ-туалет може бути спільний на кілька будиночків.Загалом такі підлозі похідні умови. Так само дуже популярне розміщення в наметах (тентах) біля Лагуни Бакалар.Пожити в палетке на березі озера можна за 20-30 доларів за двомісну палатку на добу.Враховуйте ці особливості розміщення при виборі готелю. Готель можна забронювати.

Возможно вам понравится

Весільна церемонія в Рів єра
Весільна церемонія в Рів'єра
Тури в Мексику
Тури в Мексику