Самостійний Відпочинок в Мексиці

Зате плавати в місцевому море

Екскурсійна Мексика не просто цікава. Багато туристичні центри країни - справжній рай для любителів історії, етнографії, археології.Самостійний тур - чудова можливість побувати в найцікавіших місцях.Організувати його нескладно. Через Інтернет здійснюється на них можна отримати, скориставшись спеціальними пропозиціями від авіакомпаній.Замовити номер в готелі теж краще на спеціалізованому сайті. А спланувати екскурсійний маршрут допоможе мережевий туристичний путівник.

 

Одним з найцікавіших регіонів Мексики можна назвати штат Мічоакан.Його столиця - місто Морелія - ​​відомий історичний центр країни.Він розташований в долині Гуаянгарео на висоті більше 2000 метрів над рівнем моря.Сучасний місто було засноване в XVI столітті, але коштує він на землі, де з давніх часів були поселення індіанців.Регіон долини Гуаянгарео буде цікавий туристам, що захоплюються історією, культурою працивилизации.

 

В Морелії чимало архітектурних пам'яток.Історичний центр столиці штату Мічоакан внесений до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Під час екскурсійної прогулянки ви побачите близько 1000 церков, колоніальних будівель, старовинних монументів.Перевага самостійного туру в тому, що відпочивальники не обмежені в часі.При бажанні ви зможете кожен вподобаний об'єкт оглянути і вивчити більш детально.

 

Однією з головних історичних та архітектурних пам'яток міста є кафедральний собор.Він будувався 114 років. Це грандіозне будівля виконана в кращих традиціях стилю бароко.Особливо красиві дві 66-метрові вежі, які височіли над історичним центром сучасної Морелії.Мимо кафедрального собору складно пройти, не зупинившись. І сьогодні він використовується за прямим призначенням, тут можна відвідати католицьку месу.

 

До видатним архітектурним пам'яткам столиці Мічоакана відноситься також акведук, побудований у XVIII столітті.Рекомендуємо відвідати і палац Клавіхеро. Прогулянка старовинними вуличками історичного центру Морелії подарує вам масу незабутніх вражень.Тут величезна кількість об'єктів гідно уваги. Варто виділити губернаторський палац - справжній шедевр зодчества часів колоніальної епохи.

 

Багатства Морелії не обмежуються історичною спадщиною.Місто відоме своїми знаменитими уродженцями. Саме тут народився Хосе Марія Морелос, який очолив повстання за незалежність Мексики.Власне, в його честь і було названо місто. В Морелії народилися і багато інших відомих осіб: співаки, актори, спортсмени.Звідси родом був і перший мексиканський імператор.


Найкращі товари в інтернет-магазині Tviy Product.

Возможно вам понравится

Туры в Мексику-Доминикано-Кубу
Туры в Мексику-Доминикано-Кубу
В ПОШУКАХ панамки Мексика
В ПОШУКАХ панамки Мексика