Мексика Готель Іберостар Рів'єра Майя

report                
Загальна оцінка готелю:
5 +
 

Iberostar Grand Hotel Paraiso - це готель категорії "5 зірок", розташований в регіоні Мексика, Рів'єра-Майя.Індикація сайт otzyv.ru про Iberostar Grand Hotel Paraiso в Мексиці.Крім відгуків, є обговорення готелю з питаннями-відповідями, (1) туристів.Посилання на цю сторінку готелю.

 

Фото Iberostar Grand Hotel Paraiso в альбомі

 

Фотоальбоми НЕ zagruženy

videoЗвіти Iberostar Grand Hotel Paraiso

 

Якщо зараз ви перебуваєте в Iberostar Grand Hotel Paraiso в Мексиці або плануєте прибути Просто для найближчий час, Створення " Пряма звітність", в якому від делікти forumčanami зі свіжими informaciej перших рук.Крім розповіді з місця подій, можна оперативно викладати свіжі великі фотографії Iberostar Grand Hotel Paraiso, а також, можливо, відео.Nakoplennyj матеріал репортаж з Iberostar Grand Hotel Paraiso (Рів'єра Майя) допоможе більш написати відгук.

 

Iberostar Grand Hotel ParaisoЗабронювати Iberostar Grand Hotel Paraiso онлайн

 

Ви можете готель забронювати Iberostar Grand Hotel Paraiso онлайн через форму пропоновану бронювання.Перегляд і бронювання здійснюються безпосередньо на сайті booking.com. Для зручності пошуку пропозицій по готелю Iberostar Grand Hotel Paraiso в Мексиці, в форму вже внесені ці дані.Вам залишається тільки виставити дати заїзду та виїзду з готелю.

 

Iberostar Grand Hotel ParaisoВідео Iberostar Grand Hotel Paraiso

 

Хочете розмістити своє відео тут?

 

Якщо ви зняли на відео готель Iberostar Grand Hotel Paraiso (Мексика, Рів'єра-Майя) і хочете, щоб ваше відео було на цьому місці, що безумовно підніме число переглядів, повідомте модератору адреса сторінки відеохостингу з вашим відеороликом.На відео не повинно бути реклам та логотипів турфірм.

 

Iberostar Grand Hotel Paraiso - відгуки туристів

           
 
     
  • Рів'єра Майя, Iberostar Grand Hotel Paraiso 5 *
  •  
 
Оцінка: 5
Готель дійсно чудовий: територія, харчування та обслуговування Немає дітей!  

Недоліки:  
Камені в море возде берега і достатньо сильні хвилі.

 

Відгук про готель Iberostar Grand Hotel Paraiso від Лара

 
                 
 
     
 
Оцінка: 5 +
Туроператор: Бібліо-Глобус
Готель для спокійного відпочинку, де ВСЕ робиться для отримання тільки позитивних емоцій і виконання наших бажань і швидкого вирішення всіх питань.

Возможно вам понравится