Кращі Курорти Мексики

Канкун, Мексика
Кращі курорти Мексики. Сіуатанехо - якщо хочеться чогось особливого...  
Величезна гостинна неймовірно приваблива Мексика, це не тільки всесвітньо відомий курорт Канкун або легендарний Акапулько, але і безліч маловідомих поки росіянам райських куточків.Одним з них є Сіуатанехо.  
Переконайтеся, що рай на землі існує - вирушайте в Cіуатанехо! Невеликий затишний курортне містечко знаходиться всього в декількох кілометрах від популярної Ікстапи, але відпочинок тут - зовсім інший, умиротворений і тихий, що дозволяє в повній мірі насолодитися єднанням з природою і океаном і забути про мирську суєту.
Назва містечка перекладається як «земля жінок», і має тисячолітню історію, що йде своїм корінням до вірувань і легендам індіанських племен про Богині-Жінці.Мексиканська влада порівняно недавно, у другій половині минулого століття, почали розвивати цю місцевість як туристичний центр, але з умовою збереження самобутнього чарівності рибальського поселення.
Місто полонить красою океанічного узбережжя, брукованої набережній, посипаної крихітними барами і ресторанчиками.Набережна є серцем Cіуатанехо. Тут розташований цікавий археологічний музей, безліч сувенірних крамничок і, як вже говорилося, ресторанів.Кращими з ресторанів можна назвати спеціалізуються на мексиканських стравах з морепродуктів Ла Сирена Горда і Каза Ельвіра, ресторан середземноморської кухні Медітерранео з кращого пастою і стравами зі свіжого тунця.
Під час прогулянки по набережній від океану вгору до пагорба можна побачити красиву панораму Cіуатанехо і мальовничої бухти Тихого океану, а в разі більш тривалого променаду - і неперевершену картину заходу сонця.
На головній міській площі, яка знаходиться теж поруч з пляжем на набережній, часто проводяться різні фестивалі, концерти, культурні презентації, виставки.Найвідомішим із фестивалів Cіуатанехо є міжнародний фестиваль гітарної музики, який проходить щорічно в березні.
WWW.

Возможно вам понравится

У Мексиці бушує «Беатріс»
У Мексиці бушує «Беатріс»
Пляжний відпочинок в Мексиці. Готель
Пляжний відпочинок в Мексиці. Готель
Ураган в Мексиці кинув тисячі
Ураган в Мексиці кинув тисячі
Шторм в Мексиці повністю
Шторм в Мексиці повністю