Готель Іберостар Майя Мексика

отель Iberostar Grand Hotel

Готель IBEROSTAR Paraíso Maya розташований на першій лінії пляжу, між пляжами Канкун і Плайя-дель-Кармен, в курортній зоні Рівера-Майя (Мексика).Це п'ятизірковий готельний комплекс з системою «Все включено», а також кращими спортивними розвагами, відмінною кухнею і анімацією.Гостей зустрічають дві дивовижні статуї, розташовані в зоні реєстрації готелю Iberostar Paraíso Maya.Готель оформлений в традиційному стилі індіанців майя. Завдяки своєму незвичайному інтер'єру, готель схожий на справжній музей.

 
     
  • Все ДИТЯЧОГО і сімейні свята. Iberostar Paraiso Maya, створений спеціально для сімейного відпочинку.Тут дорослі зможуть спробувати коктейлі в барах і на дискотеках, поки підлітки розважаються на вечірніх шоу-програмах.А найменших ми запрошуємо в Club de Lucy. Веселощі тут гарантоване!
  •  
  • Відмінна кухня.В 4 ресторанах зі шведським столом та обслуговуванням по меню нашого готелю вам будуть запропоновані вишукані блюда.До ваших послуг - величезний вибір різноманітних страв, щоб ви змогли спробувати сотні різних смаків і сумішей.Воловани з креветками, суп-крем з лангуста, медальйони з телятини, рулетики з курки з мигдалем - ось лише деякі приклади страв.
  •  
  • Краса стиль майя. Кожен елемент меблів в готелі Iberostar Paraiso Maya - ця робота мистецтв і Master sdelannoe дерева, латуні, бронзи або вапняку.Тут ви побачите гігантську арфу, струни якої прикрашені морськими мушлями, величезні латунні вази, а лобі-бар готелю є точною копією піраміди Чичен-Ітса.Сам готель може вважатися справжнім витвором мистецтв, гідним кращих музеїв.У лобі-барі готелю ви знайдете справжні руїни майя.
  •  
 

П'ятизірковий готель з системою «Все включено», з кращими спортивними розвагами, відмінною кухнею і анімацією.

Забронювати зараз  

"AAA Чотири Diamond символізує, що істеблішмент вимірюється до безкомпромісних стандартів ААА передового досвіду.Позачергові послуги, якість послуги та поліпшені околиці є одними з критеріїв. "

Возможно вам понравится

Канікули в Мексиці
Канікули в Мексиці
Відпочинок Сари Окс в Мексиці
Відпочинок Сари Окс в Мексиці
Відпочинок в Мексиці (парк Xel-Ha), Mexico
Відпочинок в Мексиці (парк Xel-Ha), Mexico
Відпочинок в Мексиці - секрети і
Відпочинок в Мексиці - секрети і