Косумель Мексика Пам'ятки

Острів Косумель

Косумель - найбільший острів Мексики (14 км в ширину і 53 км в довжину), розташований в 19 км на схід від півострова Юкатан.Цей один з кращих курортів Мексики завоював популярність своїми чудовими красотами підводного світу і другим у світі за величиною кораловим рифом.Його протяжність понад 700 км і він поступається тільки Великому Бар'єрному рифу в Австралії.Курортне життя острова сконцентрована вздовж білих піщаних пляжах західного узбережжя і займає всього лише 3% всієї території острова, на решті частини знаходиться Національний Парк.

 

Косумель самий великий населений острів Мексики (14 км в ширину і 53 км в довжину).Розташований в 19-ти км. східніше від півострова Юкатан, провінції Кінтана Роо (Quintana Roo) в західній частині Карибського моря.Це один з найзначніших курортів Карибської Мексики, чудове місце для дайвінгу та риболовлі.Цей курорт завоював популярність не тільки чудовими красотами підводного світу, а й тим, що це частина другого в світі за величиною коралового рифу.Протяжність самого рифу понад 700 кілометрів, він поступається тільки Великому Бар'єрному рифу в Австралії.

 

Жак Ів Кусто зняв тут не один документальний фільм про підводні багатствах острова.

 

Отже ви на острові Косумель. Готелі знаходяться в північно-західній і південній частині острова, а кращі місця для занурень все ж на півдні острова і це треба врахувати при виборі місця проживання, щоб менше часу витрачати на під'їзди до місць занурень.Чи не зайве поцікавитися чи є дайв-клуб в готелі. Відразу зауважу, що вартість одного занурення, з орендою усього спорядження, близько 40 доларів США.В основному в клубах працюють інструктори PADI і CMAS, рідше можна зустріти інструкторів NAUI і FFESSM.

 

Причина особливої ​​популярності Косумель серед аквалангістів усього світу - це наявність великої кількості місць занурень світового класу.Офіційна преса відносить Косумель до одного з трьох найкращих у світі місць для заняття дайвінгом, а "батько акваланга" Жак Ів Кусто віддає йому пальму першості.