Курорти Мексики Опис

Kurortи Мексиканська Карибського басейну

Ваше місто Москва? Так Ні, інший

 

Найкращі готелі Мексики, готель рейтинги (Мексика 2014: 3-4 зірки, 5 зірок).Описи, фото та відгуки туристів про готелі. Поради експертів по Мексиці. Ціни та бронювання готелів.

Відгуки експертів про готелі Мексики

Рівень готельної бази відповідає хорошому європейському якості.На курортах Канкун і Рів'єра-Майя переважають готелі 4 * і 5 *. Готелі на курортах працюють як за програмою «все включено» (all inclusive), так і на базі сніданків (BB) або сніданків і вечерь (HB).

Рівень сервісу в готелях 5 * гідний, вище, ніж на Кубі і в Домінікані.Всі мексиканські готелі найвідоміших світових ланцюжків, такі як Hyatt, Ritz Carlton, Le Meridien, Melia, Riu, Intercontinental, Hilton, розташовані в Канкуні, що зайвий раз підтверджує його високий статус.Але це накладає певний відбиток на ціни, які тут не нижче європейських, а більшість готелів 5 * пропонує харчування на базі сніданків, пропозицій All Inclusive в цій, найвищої категорії, небагато.

 

Все пляжні готелі безкоштовно надають шезлонги, рушники, лежаки.Іноді за рушники беруть заставу, який повертають при виїзді з готелю.Заселення в готель після 15:00, звільнення номерів до 12:00.

 

Який курорт Мексики вибрати

 

Канкун - курорт з кристально-бірюзовим морем і білосніжними піщаними пляжами.Відпочивати тут сподобається всім, особливо любителям активного проведення часу і пізнавальних екскурсій, молоді, сім'ям з дітьми та людям поважного віку.Прекрасні умови створені і для найвибагливіших клієнтів, тому рекомендую курорт для віп-відпочинку.

 

Канкуні як і раніше вдається поєднувати, здавалося б, два зовсім різних типи відпочинку: тут життя б'є ключем, але при цьому курорт залишається спокійним місцем, де можна повною мірою насолодитися романтичними карибськими ночами.

 

Безперечний плюс курорту - приголомшлива екскурсійна програма, яка включає відвідування загадкових археологічних зон древніх майя Чичен-Іца, Ек-Балам, Тулум, Коба і - для всіх любителів природи, а також для сімей з дітьми - екологічні парки Шкарет і Шель-Ха.Для активних туристів і спортсменів створені максимально різноманітні і комфортні умови: тут можна порибалити, зайнятися дайвінгом, снорклингом та іншими водними видами спорту.

Возможно вам понравится