Мексика Юкатан Пам'ятки

Пам ятки Мексики

Ваше місто Москва? Так Ні, інший

Бронювання в Юкатані за найвигіднішими цінами  

Юкатан - основні курорти, острови, міста, екскурсії, пам'ятки, музеї, відгуки туристів.

 

«Весь покритий зеленню, абсолютно весь», ... - хто знає, можливо, саме про мальовничий Юкатан співається у відомій всьому пострадянському простору пісеньці.Справедливості заради треба уточнити, що Юкатан це півострів, де в сусідах виявилися три мексиканських штату: Кампече, Кінтана-Роо і Юкатан.Північна частина Гватемали і Белізу причаїлися тут же. Омивають його береги Карибське море і Мексиканську затоку.На Юкатані спекотна, тропічна погода і різноманітна рослинність: від саван на півночі до непролазних джунглів в південній стороні.

 

Як отримати

 

Переліт з Москви в Юкатані відбудеться 13 з половиною годин.Як правило, приземляються туристи в аеропорту популярного пляжного курорту Канкун, який знаходиться всього в 16 км центру містечка.З аеропорту легко дістатися в потрібне місце на автобусах, таксі або орендувавши авто.

 

Пляжі і курорти Юкатан

 

не тільки цікаві пам'ятки культури майя Юкатана.Узбережжя Карибського моря - це в першу чергу прекрасний відпочинок.Рив'єрою Майя називають берегову лінію від Тулума до Канкуна - піщані білосніжні пляжі, чудові коралові рифи протяжністю в тисячу кілометрів, прозора бірюзова вода, крізь товщу якої можна побачити багатий підводний світ - все це є справжнім райським місцем для пляжного відпочинку.

 

Згадавши рекламні проспекти туристичних фірм з їх глянцевими картинками, можна сміливо запевнити, що це не вигадка.Дівчата в бікіні під пальмами на фоні заходу - фотошоп тут не згодиться, настільки красиві, практично нереальні пейзажі постають перед поглядом туристів.

 

Найбільш популярні курорти пляжної зони Плайя-дель-Кармен, Пуерто-Авентурас, Сиан-Каан із чудовим дайвінгом на коралових рифах.Якщо ви не новачок у дайвінгу, то варто відправитися на острів Косумель - саме там знаходяться самі затребувані місця для занурень.Туристам доступні навіть підводні подорожі на мотоциклі на глибині 10 метрів.

Возможно вам понравится

Мексика, México, Юкатан, Юкатан 2
Мексика, México, Юкатан, Юкатан 2
Мексика, México, Юкатан, Юкатан
Мексика, México, Юкатан, Юкатан