Кращі Готелі Мексики Рів'єра Майя

Номер в готелі

Рів'єра Майя - курортна зона на східному узбережжі півострова Юкатан в 50 км південніше Канкуна, в декількох кілометрах від Тулума, національних парків Шкарет і Шель-Ха і на південний схід від всесвітньо відомої археологічної зони Чічен-Іца.Серцем курорту вважається невеликий, красивий містечко Плайя дель Кармен (Playa del Carmen), звідки з барів і ресторанів чується жива музика, яка створює незвичайну атмосферу карибського свята.

 

Берегова лінія Рив'єри простяглася на 150 км від Плайя дель секретів (Playa del Secreto) до Пунта Альен (Punta Allen).Це місце, огорнуте в зелені, ідеально підходить для тихого, спокійного відпочинку, в т.ч. із дітьми. Тут немає такої активного нічного життя як в Канкуні.

 

Готелі в Рів'єра-Майя - це не багатоповерхові гіганти Канкуна, а невеликі затишні будівлі, побудовані за типом бунгало.Курорт налічує більше 20 готелів на 13 тис. Місць номерів. На відміну від Канкуна, де яскраво виражений американський стиль, Рів'єра Майя - курорт з європейським обличчям, тут представлено кілька іспанських готельних ланцюжків.

 

Це свого роду оазис клубних готелів, що змагаються між собою в наданні послуг All Inclusive.Багато з всюдисущих європейців вже кілька років надають перевагу Плаякар (так скорочено називають цю курортну зону) іншим мексиканським курортам, завдяки мальовничій природі, білосніжним пляжам і чарівною екзотиці приморського містечка.

 

Рів'єра Майя - це розкидані на кілька сотень кілометрів уздовж Карибського узбережжя півострова Юкатан туристичні містечка і курортні комплекси.Прекрасні пляжі, неквапливе життя прибережних сіл, тепле море створюють прекрасні умови для спокійного, розслабленого відпочинку.Простягнувся вздовж узбережжя бар'єрний риф дозволяє здійснити найцікавіші занурення з аквалангом.

 

Півострів Юкатан розташований між 18 'і 22' північної широти і 87 'і 92' західної довготи.Весь цей район представляє собою рівнину практично на рівні моря.Зі сходу район омивається Карибським морем, а із заходу Мексиканською затокою.

Возможно вам понравится