курорти Мексики

Канкун Мексика Райські курорти
КУРОРТИ МЕКСИКИ!  

КАНКУН - найбільш відвідуване місце в Карибському басейні, знамените чудовими пляжами і вражаючими руїнами індіанців майя.Води тут теплі та кришталево чисті (влітку видимість доходить до 100 м в глибину), середня температура весь рік 26-28 градусів.Тут найбільша і красива колонія морських рифів. А Чорний кораловий риф, відкритий 20 років тому Жаком Кусто, збирає любителів підводного плавання з усього світу.

 

Для самих мексиканців слово "канкун" є синонімом канікул з тих самих часів, коли Канкун був місцем відпочинку імператорів майя.Сьогодні це сучасне місто в ореолі первозданної природи. 25 тисяч готельних номерів, а також найвишуканіших ресторанів і нічних клубів.Ціни коливаються від високих (на узбережжі) до помірних (в центрі міста).

 

РИВЬЕРА МАЙЯ - молодий курорт в 50 км від Канкуна, в декількох кілометрах від Тулума, національних парків Шкарет і Шель-Ха і на південний схід від всесвітньо відомої археологічної зони Чічен Іца.Це свого роду оазис клубних готелів, що змагаються між собою в наданні послуг "Все включено".Багато з всюдисущих європейців вже кілька років надають перевагу "Плаякар" (так скорочено називають цю курортну зону) іншим мексиканським курортам, завдяки мальовничій природі, білосніжним пляжам і чарівною екзотиці приморського містечка.

 

Рів'єра Майя - курортна зона на східному узбережжі півострова Юкатан південніше Канкуна.Берегова лінія Рив'єри простяглася на 150 км від Плайя дель секретів (Playa del Secreto) до Пунта Альен (Punta Allen).Це місце, огорнуте в зелені, ідеально підходить для тихого, спокійного відпочинку, в т.č. з дітьми. Рів'єра Майя всесвітньо відомий як Своїми смачні пляжі Канкуна і Косумель рифових островів, тaк і пірамід і храмів isčeznuvšej індіанці цивілізації Майя: Чичен-Іца, Тулум, Skaret.Простягнувся вздовж узбережжя бар'єрний риф дозволяє здійснити найцікавіші занурення з аквалангом.

Возможно вам понравится