Хард Рок Готель Мексика

хард рок кафе лондон Hard Rock Cafe London Великобританія

 

V тепер далеко провів 1971 два molodym американці Tigrett mortan підійшов і увійшов оригіналу, і, як і в наслідках vyâsnilos 'ідеї Vesme uspešnaâ відкрити кафе в Великобританії, де за sočetalas' рок-н-roll'naâ атмосфери і більш меню privyčnoe для американця, ніж для жителів Туманного Альбіону.Своє заклад Хард Рок Кафе вони відкрили в старовинному особняку, де до цього був салон з продажу автомобілів роллс-ройс, в центральній частині Лондона.Кафе полюбилося мешканцям Лондона і через деякий час стало одним з найпопулярніших в столиці Великобританії.

 

У 1985 році компаньйони вирішили не обмежуватися тільки одним кафе в Лондоні а вирішили утворити мережу кафе по всьому світу і в даний час налічується 140 ресторанів під брендом "Хард рок кафе" в 40 країнах.Тепер в цю мережу входять не тільки кафе-бари та ресторани, але і готелі.

 

хард рок кафе Характерною особливістю Hard Rock Cafe, тієї ізімюнкой яка додає особливого шарму всім закладам мережі, це колекція (найбільша в світі!) Раритетів, речей, що відносяться до світу хард- рока і сучасної музики в цілому.Колекція нараховує більш ніж 70 000 експонатів, багато з яких подаровані самими музикантами, а інші купуються на всеразлічнимі аукціонах по всьому світу.

 

Цікавий генезис цієї колекції, яка утворилася в деякому роді випадково.У всякому разі приводом до її створення послужив наступний епізод.В 70-х роках, коли ще Хард Рок кафе не був міжнародною мережею, а тільки закладом в Лондоні, одним з його завсідників був не хто інший, як сам Ерік Клептон.Без сумніву, його приваблювала невимушена атмосфера, що панувала в кафе, ну і прекрасне меню, звичайно.

  харт рок кафе  

Ерік Клептон, podruživšijsâ з hozâevami Fast odnaždy neožidanno, як уночі, запропонував резерв на постійній таблиці Ним і в характері цього запропонував повісити над ним гітару бренд Fender.Гітара Еріка Клептона була негайно піднята на належне їй місце.Здавалося можна ставити крапку.  
Відео: класика хард року Deep Purple - Smoke on the water

 

Але ні, не минуло й тижня, як в Хард Рок Кафе прийшла посилка - гітара Gibson Les Paul, на цей раз підписана (Ерік свою гітару не підписав) «А моя не гірше.З любов'ю. Піт ». Цю гітару прислав Піт Таусендн (група «Who»). На стіну була піднята і ця гітара.Так було покладено початок цій наскільки приголомшливою, настільки й великої колекції.

Возможно вам понравится

Весільна церемонія в Рів єра
Весільна церемонія в Рів'єра
Тури в Мексику
Тури в Мексику