Відпочинок в Мексиці Ціни

Куди простіше всього поїхати
Відпочинок в Мексиці ціни на який перестали здаватися нам захмарними кілька років тому, - це якісні готелі та послуги, яскрава культура і екзотична природа.Мексика - країна гір, більш 50% території розташовано вище 1000 м. Над рівнем моря, виняток - рівнина півострова Юкатан.
Всі пляжі Мексики громадські та їх відвідування безкоштовно. Але за оренду парасольки і лежака доведеться заплатити.На пляжі не можна з'являтися без купального костюма. У Мексиці на всіх пляжах виставляються прапорці, які розкажуть вам про стан моря: червоні - купатися і плавати категорично заборонено, жовті - потрібно поводитися у воді дуже уважно, зелені - плавання безпечно.
Відзначимо, що Мексика користується популярністю серед російських туристів завдяки відмінному пропозицією з пляжного відпочинку, насиченої екскурсійної програмі, а також нескладної візової процедури.З 2009 року Мексика почала поступово спрощувати візові формальності, і зараз візу можна легко оформити в онлайн режимі, що займе всього кілька хвилин.
У готелях Мексики можна вибрати різні типи харчування - від сніданків до "все включено".
Тури в Мексику з вильотом з Москви можна забронювати в нашому агентстві:  
від 98000 руб. - Ціна за двох, харчування - сніданки.  
Шикарний ролик про півострові Юкатан -  
SUNMAR - турагентство вигідних турів.  
т. 97 47 95, м Оренбург, вул. Алтайська, 8.

Возможно вам понравится