Тур Мексика Ціна

Мексика
     
  • Час перельоту: переліт з Москви до Мексики займає 14, 5:00
  •  
  • Ціни на тури в Мексику 2014: від 37 200 руб.на людину (з Москви)
  •  
  • Місцевий час: 10:53 (-9 годин c Москвою)
  •  
 

Мексика вражає уяву туристів своїми природними та історичними пам'ятками.Гостей Мексики чекає знайомство з древніми пірамідами майя та ацтеків, а також незабутній пляжний відпочинок.Багато туристів приїжджають до Мексики заради занять дайвінгом.

 

Курорти Мексики

 

Пляжні. Найбільшою популярністю на світовому ринку туризму користуються мексиканські пляжні курорти Канкун і Рів'єра-Майя.Туристи також із задоволенням відпочивають на одному з найстаріших курортів країни - Акапулько.

 

Клімат

 

Північ Мексики знаходиться в зоні субтропіків, на півдні країни клімат змінюється тропічним.Кращий Vremenem для Відпочинок в Мексиці вважається листопад-квітень.

 

Чим зайнятися?

 

Пляжний відпочинок. Мексика - популярне пляжне напрямок.З комфортом відпочити на білосніжних пляжах пропонують численні мексиканські курорти.Частина з них розташовується на березі Карибського моря (Канкун, Рів'єра-Майя), інші знаходяться на узбережжі Тихого океану (Акапулько).

 

Сімейні тури. Мальовнича природа Мексики і її чистими піщаними пляжами privlekaût туристів з дітьми по всьому світу.Для сімейного відпочинку найкращим чином підходять курорти Канкун, Рів'єра-Майя і Плайя-дель-Кармен.Курорт Канкун має крупний аквапарком "WetandWild" і парком крокодилів «Крокотаун».

 

Дайвінг. У Мексиці дуже популярний дайвінг. Любителі підводних занурень часто зупиняються на курорті Рів'єра-Майя, так як тут мається унікальний дайв-сайт під назвою «Загублений світ».Для занять дайвінгом також підходить острів Косумель - в його околицях знаходиться другий за величиною кораловий риф на планеті.

Возможно вам понравится