Мексика Відпочинок Ціни Фото

Мексика  
     
  • Всі тури
  •  
  • обрані тури
  •  
  • View Hotel
  •  
 

Мексика є Федеративна Республіка, sostoâŝej від 31 Stat.Країна, основне населення якої є метиси індіанської-іспанського походження, простяглася площею 1, 9 млн.Кілометрів. Державною мовою є іспанська мова. Мексиканці з особливою любов'ю ставиться до музики, тому вони грають на вулицях, площах, готелях, ресторанах.Гарячі Тури познайомлять вас з музичними традиціями цієї країни.

 

Гарячі путівки до столиці Мехіко - це подорож в один з найстаріших міст, розташований на місці стародавнього Теночтітлана - столиці ацтеків.Гарячі Тури познайомлять вас з найбільшими музеями, що знаходяться в Мехіко: Національний музей історії, антропології, сучасного мистецтва, культури і багато інших, де можна побачити твори стародавніх мешканців країни, а також предмети, що відносяться до часів колоніального і постколоніального періодам.Гарячі путівки - це сучасні хмарочоси, що є сусідами з будинками колоніальної епохи.Розгалужена мережа метро пов'язує всі райони Мехіко. Тури познайомлять вас з Палацом уряду, побудованому в 1643 році і розташованому на головній площі столиці.У цьому палаці М.Ідальго скасував рабство в 1810 році.

 

Турпутівки познайомлять вас з третім за чисельністю населення і другим за значенням містом - містом Монтеррей.Заснований Монтеррей в середині XVI століття. Від часів колоніального періоду зберігся собор і кілька будівель, а також цінна бібліотека Технологічного інституту, де зберігаються 2000 видань «Дон Кіхота» Сервантеса, видані на всіх мовах світу.

 

Путівки, крім курортного туризму, запропонують вам екотуризм - це відвідування печер, гірських районів, тропічних лісів, незвичайних місць, незайманих цивілізацією.Серцем Мексики є гірська, південна частина плато, де проживає майже половина населення країни.Відпочинок - це відпочинок в тропічних і субтропічних поясах, тому рослинний світ, найрізноманітніший - від кактусів, агави, юки до пальм, сосен, дубів, залежно від кліматичних зон.

 

Курорти розташовані на мальовничих берегах Карибського моря.На курортах ціни цілком доступні. Найпопулярнішим курортом є Канкун, курорт, розташований на Карибському морі.Цей курорт вважається «Карибським раєм», оскільки, крім гамака з екзотичними коктейлями, ви можете займатися ще й будь-якими водними видами спорту, а також здійснювати захоплюючі екскурсії по місцях древньої цивілізації індіанців майя.Недалеко розташовані міста Ушмаль, Чичен-Іца, Тулум, Каба, які зберігають таємничі секрети минулого.

Возможно вам понравится

Коли краще відпочивати у Франції
Коли краще відпочивати у Франції
Відпочинок в Новопетрівці - найкраще
Відпочинок в Новопетрівці - найкраще
Канікули в Мексиці 2 Кращі
Канікули в Мексиці 2 Кращі
Відпочинок в Мексиці найцікавіше
Відпочинок в Мексиці найцікавіше