Готель Шкарет Мексика

Парк Шкарет Фото: Парк Skaret

Skaret (в перекладі з мови майя - "Маленька Бухта") - цей унікальний і найпопулярніший національний парк Мексики, на острові в Карибському морі берегової.Знаходиться він на федеральній трасі Канкун-Четумаль недалеко від міста Плайя-дель-Кармен, штат Кінтана-Роо.

У 1984 р архітектор Мігель Кінтана Пали придбав ділянку землі в Рів'єра-Майя, де хотів побудувати власний будинок.Але готуючи землю, натрапив на воронки сеноти (провали, утворені від обрушення склепінь вапнякових печер) і підземні річки.

 Монтаж инженерной сантехники, систем отопления, электромонтажные работы, все виды ремонтных и отделочных работ в Саратове и Энгельсе заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Пали зі своїми друзями вирішив відкрити тут парк. Так, на місці одного з церемоніальних центрів майя виник Шкарет.Це еко-археологічний парк з пам'ятниками древньої культури, тропічної природою, тваринами, що мешкають майже на волі, прекрасними пляжами і яскравими вечірніми уявленнями артистів на тему історії Мексики, в яких беруть участь близько 200 осіб.Найбільш небезпечні види тварин, такі як, наприклад, ягуари і пуми, огороджені глибоким ровом і невеликим кам'яним парканом.

Тут можна пропливти підземною річкою, відвідати акваріум, черепахову ферму, парк метеликів, а за окрему плату викупатися з дельфінами, прогулятися верхи по пляжу або поплавати з трубкою і маскою.Тому краще їхати сюди на цілий день. Переглянути парк можна, подорожуючи по водній дорозі, зустрічаючи по шляху справжні індійські села.

Поле «Образотворчих Мистецтв» - найпопулярніше в Мексиці шоу, що проводиться в Шкарет.Це цікава постановка про життя Мексики до і після іспанського захоплення.

Бувалі туристи рекомендують обов'язково брати фото-, відеокамеру, темні окуляри і сонцезахисний крем, купальний костюм, взуття, в якій можна довго і багато йти.У парку порівняно з містом високі ціни на напої та їжу, але про це можна подбати заздалегідь, захопивши їжу з собою.

Я можу доповнити опис

Возможно вам понравится