Пам'ятки Мексика Канкун

Достопримечательности Канкуна - Плавание c дельфинами Вибір пам'яток Канкуна і околиць міста настільки великий, що кожен для себе знайде цікаві маршрути.Звичайно, розслабитися, позасмагати і насолодитися чарівним видом красот Мексиканської затоки Ви теж встигнете.

Пам'ятки Канкуна - Плавання c дельфінами і аквапарк
 

Достопримечательности Канкуна - древний город El Meco Для дітей наприкінці Bulevara Kukulkán знаходиться новий аквапарк Wetn Wild, в якому зібрані найсучасніші водні атракціони, працює дитячий парк "Мехіко Магік" з атракціонами.

 

На світі існує не так вже й багато місць, де можна поплавати з самими доброзичливими ссавцями планети - дельфінами.Ви можете це зробити в 2-х дельфінаріях Канкуна. Один знаходиться поруч з аквапарком Wetn Wild наприкінці готельної зони, другий в Інтерактивному океанаріумі (Interactive Aquarium), розташованому в торговому центрі Ла-Ісла (La Isla Shopping Center) в лагуні.Тут можна послухати лекцію про дельфінів і поплавати з ними, поспостерігати за морськими скатами, а також власноруч погодувати акул, занурившись у воду в спеціальній акрилової клітці.

 

Кращий дельфінарій поблизу Канкуна - на узбережжі найближчого острова Ісла-Мухерес. Достопримечательности Канкуна – баня темаскаль Він знаменитий на весь світ, оскільки в ньому живе величезна кількість морських мешканців.В дельфінарії острова існує кілька туристичних програм, що відрізняються змістом і ціною.Наприклад, програма «все включено» має на увазі плавання з дельфінами, годування ламантинів, купання з скатами, заплив з акулами і спілкування з морськими левами.Перебувати в одному басейні з акулами безпечно, в дельфінарії представлені тільки різновиди, які харчуються планктоном.

 
Пам'ятки Канкуна - стародавнє місто El Meco
 

В 2, 7 км на північ від порту Хуарес, у лагуни Чармочук (Charmochuc), розташована найцікавіша з найближчих пам'яток Канкуна - стародавнє місто майя Ель-Меко (El Meco) ... (не плутати з Олмека).Цю археологічну зону відносять до пост-класичного періоду майя, в X-XI ст.служившим одним з головних торговельних портів - звідси здійснювалася навігація з островом Мухерес.

Возможно вам понравится

Мексика, Мексика, Канкун, Канкун
Мексика, Мексика, Канкун, Канкун
Мексика, Канкун, МУЗЕЙ
Мексика, Канкун, МУЗЕЙ
Канкун, Мексика. Мексика
Канкун, Мексика. Мексика
Канкун. SUVENIRИ. Мексика
Канкун. SUVENIRИ. Мексика