Відпочинок в Мексиці Взимку

Для Мексики поняття не сезон практично не існує.Тут круглий рік мільйони туристів. І приїжджають вони не тільки для того, щоб валятися на пляжах, а й для екскурсійного та для спортивного відпочинку.

 

Потрібно знати кілька нюансів про сезонах в Мексиці:

 

1.Високий сезон. Це сезон з листопада по квітень. В останні дні жовтня закінчуються урагани і дощі, ймовірність смерчів знижується до мінімуму.Але, зростають ціни на авіа перельоти і готелі. Саме взимку тут відпочивають жителі Канади та США.Їм щось, не далеко летіти. Дуже люблять американці святкувати в Мексиці Новий Рік.Температура в океані ідеальна - від 24 до 28 градусів. А температура навколишнього середовища від 28 до 31 градуса.Погодьтеся приємні діапазони для пляжного відпочинку.

 

2. Низький сезон. Чесно кажучи, називати його «низьким» якось не правильно.Туристів все одно багато. Так як квитки на літаки досягають знижок в сорок відсотків.Це сезон з травня по кінець жовтня. Можуть часто йти дощі, висока ймовірність торнадо, океан трохи штормить, можливі сильні вітру.Але туристів не зупиняють погодні умови, коли можна заощадити майже 50 відсотків на перельоті.Саме в міжсезоння агентства пропонують гарячі тури.

 

3. Пляжний сезон. Температура в Тихому океані, Карибському морі і Мексиканській затоці від 24 до 28 градусів.Мінімальна температура досягає в найхолодніший місяць - січень.У лютому клімат м'який і дуже приємний для купання і засмаги. Навесні і влітку через високу вологості і температури повітря створюється ефект сауни і океан не рятує від спеки, так як його температура теж висока.У ці місяці на пляжі можна згоріти за одну годину. Цей час не для пляжу, але любителі тропічного клімату приїжджають заради купання під зливою в теплому океані.Тим більше ви повинні розуміти, що зливи ці короткочасні.

Возможно вам понравится

У Мексиці помер один із
У Мексиці помер один із
Канікули в Мексиці 2 сезон (288
Канікули в Мексиці 2 сезон (288
Канікули в Мексиці 2 сезон (294
Канікули в Мексиці 2 сезон (294
Канікули в Мексиці 2 сезон (291
Канікули в Мексиці 2 сезон (291