Гарячі Тури в Мексику Дешево

Ціни вказані з рассчета
     
  • Час перельоту: переліт із Санкт-Петербурга до Мексики займає 13 год.30 хв.
  •  
  • Ціни на тури в Мексику 2014: від 29 500 руб.на людину (з Санкт-Петербурга)
  •  
  • Місцевий час: 11:07 (-9 годин c Санкт-Петербургом)
  •  
 

Мексика - справжня знахідка для туристів, незалежно від того, який вид відпочинку вони віддають перевагу.Ця країна славиться своїми різноманітними природними ландшафтами, великою кількістю історичних пам'яток з багатою історією і розкішними пляжами.Багатьох туристів приваблює в Мексику цікавий дайвінг.

 

Курорти Мексики

 

Переважна більшість сучасних туристів набуває путівки на популярні пляжні курорти Рів'єра-Майя і Канкун.Маса нових вражень чекає тих, хто відвідає один з найстаріших курортів Мексики - Акапулько.

 

Клімат

 

Північ Мексики знаходиться під впливом субтропічного клімату, південні області країни лежать в зоні тропічного клімату.У Мексиці найкраще відпочивати в період з листопада по квітень.

 

Чим зайнятися?

 

Пляжний відпочинок.Пляжі Мексики відомі на весь світ. Мексиканські пляжні курорти вважаються одними з кращих на планеті і щорічно приймають у себе в гостях мільйони туристів.Гості Мексики мають можливість відпочити в Акапулько, на березі Тихого океану, або ж зупинитися на пляжних курортах Карибського моря (Канкун, Рів'єра-Майя).

 

Заняття з родиною. Мексика з її м'яким кліматом, дивовижні пейзажі і доглянутих пляжів як nelza краще для сімейних поїздок.Сьогодні туристи з дітьми часто відпочивають на курортах Рів'єра-Майя, Канкун і Плайя-дель-Кармен.На курорті Канкун відкритий великий аквапарк "WetandWild" і незвичайний парк крокодилів «Крокотаун».

 

Дайвінг. Мексика - одна з улюблених країн шанувальників підводного плавання.Маса нових вражень чекає дайверів на курорті Рів'єра-Майя, де розташовується відомий на весь світ дайв-сайт «Загублений світ».Багато дайвери також вчиняють занурення в районі острова Косумель, адже тут знаходиться великий кораловий риф.

 

Достопримечательности.Туристов всього світу як магнітом притягують величні піраміди Сонця і Місяця, що прикрашають древнє місто ацтеків Теотіуакан.Не меншою популярністю користуються екскурсії в місто Чичен-Іца, зведений племенами майя.

Возможно вам понравится

Гарячі тури на 23 липня. Туреччина
Гарячі тури на 23 липня. Туреччина
Туры из Самары дешево с тур
Туры из Самары дешево с тур
Гарячі тури на 27 серпня 2013
Гарячі тури на 27 серпня 2013
Гарячі тури в Туреччину, Єгипет
Гарячі тури в Туреччину, Єгипет