Захист від обледеніння

Нагрівальна панель, спочатку розроблена для антиобледеніння палуб арктичних суден, чудово підходить для захисту від обмерзання на будь-яких морських судах і промислових підприємствах. Тонкі панелі з саморегульованими нагрівальними кабелями забезпечують суху незамерзаючу поверхню. Наші антіобледенітельние панелі значно підвищують безпеку персоналу.

Рифлені малюнки поверхонь панелей забезпечують зручність, простоту, а головне - безпека використання. Панелі, що витримують найскладніші умови, успішно вирішують проблему слизькості як на судах і причалах, так і на підприємствах!

Защита от обледенения это главная составляющая часть сохранения работы оборудования.


Панелі надзвичайно міцні і зносостійкі. Нагрівальний кабель і теплоізоляція повністю захищені всередині панелі. Для установки досить лише прикрутити панель гвинтами. Ми також постачаємо панелі з подальшою установкою.

Панелі легко встановлюються на будь-які об'єкти, що вимагають захисту від обмерзання, в тому числі на сходи. Надзвичайно міцна панель, сертифікована DNV, витримує і більш вимогливі умови і може використовуватися також у вибухонебезпечних зонах (Ex).

Нагрівальний кабель і теплоізоляція повністю захищені всередині панелі. Якщо все-таки виникне необхідність в обслуговуванні, панель можна буде без зусиль зняти і знову встановити. За простоті установки і обслуговування наші панелі перевершують системи, що вимагають проведення кабелів під палубою.