​Гофротара

- коробки з гофрокартону - це дуже легка, зручна і недорогая упаковка. У багатьох випадках вона оптимально для використання в якості тари та засобів захисту товарів від пошкоджень при їх зберіганні та транспортуванні.

Спеціальна гофротара, купувати яку пропонуємо за доступними цінами, випускається нами в дуже широкому асортименті. Наша компанія виготовляє практично всю лінійку своєї профільної продукції, починаючи від найпростіших чотирьохклапанних коробів і закінчуючи гофрододонами та різними лотками. При цьому на упаковке ми можемо виконати двокольоровий флексопечать.

Качественная гофротара цена которой Вас приятно удивит.

Нами здійснюється виготовлення гофротарів для самих широких спектрів підлежащих паковке товарів. Сучасний технологічний рівень виробництва дозволяє нам випускати привабливу для замовників продукцію. Конкурентоспособна як по якістю, так і за ціною, вона незмінно користується високим споживчим попитом.

Вся наша гофротара, є однією з ринків збуту якої, належним чином сертифікована. При цьому вона повністю відповідає вимогам ГОСТ за своїми механічними та санітарно-епідеміологічними показниками.

Гофротара-упаковка того чи іншого виду - може комплектуватися нами спеціальними вкладишами, прокладками, решетками, обечайками та іншими необхідними замовниками елементами.

Гофрокороба

, виробництво яких ведеться нашою компанією, виконується з тришарової та іншої гофрокартону з бурім та білим покриттям. Марки цього покровного слоя наступні: Т24, Т23, Т22, Т21. Используемый нами тип гофры - В.

Виготовлення гофрокоробів з високоякісною двокольоровою флексопечати - наша спеціалізація. Четкие и ясные печатные изображения позволяют получать ультрасовременное высокотехнологичное оборудование. В зокрема, для цих цілей ми використовуємо флексопринтерлострітер, обладнаний секцією ротаційної висічки.

Вся наша продукція проходить дуже строгий контроль якості. Вона перевіряється нашими спеціалістами на предмет відповідності вимогам замовника та нормам, встановленим відповідним ГОСТом. За бажанням клієнта наші гофрокартони, ціна яких дуже приваблива, можуть бути упаковані в стрейч-плівку і поміщені на паллет.

Також необхідно відзначити, що контроль якості продукції здійснюється нами на всіх етапах її виробництва. Нові та вперше замовлені варіанти нестандартної упаковки можуть бути спочатку виготовлені нами невеликими досвідченими серіями і передані вашим підприємствам для проведення випробувань. Це дозволить вам в подальшому гарантовано отримати серійні готові гофрокарби з необхідними характеристиками, якими повинен володіти гофрокартон. Ціна устроит навіть самого взыскательного покупателя.