Факти про хокей

Наприклад, чи знаєте Ви що існує спеціальна сумка для шайб! Тобто хокейні судді традиційні шайби не носять у звичайній спортивній сумці! Для шайб виготовляють спеціальну сумку, яка так і називається - - сумка для шайб.

Больше о хоккее Вы можете зайдя вконтакте на мою страницу вход информация Вас приятно удивит.

Ви, звичайно ж чули, про найвідоміший кубок в хокеї - це про Кубок Стенлі. Але, чи чули Ви, що вже 12 років, з 1993 року будь-який з хокеїстів команди-переможниці Кубка Стенлі користується своїм правом провести з виграним кубком цілий день. Найчастіше хокеїсти привозять кубок в рідні для себе міста. Але, бували й випадки, коли Кубка Стенлі використовувався і нестандартними способами. Були хокеїсти які брали з кубком душ, спали з кубком в ліжку, і навіть їли з кубка попкорн в кіно. І ще вже є два випадки коли в самому Кубку Стенлі (а він досить великий) спортсмени хрестили маленьких дітей.

У воротаря в хокеї зовсім інші ковзани, ніж у інших хокеїстів. Причому мова йде не про ці великих щитках, а саме про спеціальні ковзанах, які так і називаються ковзани для воротаря.

Існує і «підлідний хокей». Підлідний хокей, один з найбільш екстремальних видів зимового спорту. Тут шайба грає по нижньому боці шару льоду. Гра в «підлідний хокей» проводиться аквалангістами в замерзлому водоймищі або (буває і таке) в замерзлому або спеціально замороженому басейні.

Про штрафи. На початку в хокеї використовували грошові штрафи. Від 2 до 15 доларів за різні передбачені правилами фоли.

До 1914 року суддів постійно били, так як під час вкидання вони не кидали а «клали» шайбу на лід. І тільки з причини численних травм їм було дозволено її «вкидати».

Суперреакція воротарів. Чи знаєте Ви, що хокейному воротареві відводитися тільки 0,45 секунди часу для того, щоб встигнути зреагувати на кидок, зроблений аж з 18 метрів від хокейних воріт. А якщо з 10?

У хокей грають на дуже тонкому льоду. Через те, що звичайний для катання товстий лід заважає швидкому і швидкісного ковзанню, на професійних хокейних ковзанках його заливають всього на 7 або максимум 10 см.