Філіппіни

Дивовижне азійська держава Філіппіни розташоване на кількох тисячах островів, багато з яких пропонують туристам першокласний пляжний відпочинок.

Качественный асик s9 купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Найвідомішим і популярним пляжним курортом в країні вважається Боракай. Тутешній пляж являє собою мальовничу лагуну з найчистішим білим піском і блакитною водою, температура якої незначно коливається в районі +20 градусів.

Любителі серфінгу давно облюбували пляж в місцевості Пагудпуд. Більшу частину року тут дмуть сильні вітри, які створюють ідеальні умови для підкорення хвиль. Крім того, тут є захищений від вітрів пляж, який прекрасно підійде для купання.

Для шанувальників дикого відокремленого відпочинку не знайдеться кращого місця, ніж острова Мактан. Тут не важко буде знайти маленьку затишну лагуну і загубитися на кілька днів в оточенні непрохідних джунглів.

Зовсім поруч з островом Бохол локалізується місцевість Панглао, особливо популярна серед любителів підводного плавання.

Любителі естетики і відпочинку в оточенні прекрасних природних об'єктів можуть відправитися в Камігуїн, який багато хто вважає втіленням раю на землі. На невеликій території тут розташувалися холодні і гарячі джерела, високі водоспади і прекрасний пляж з дрібним білим піском.

Пляж Дакак належить одному з філіппінських мільйонерів і відомий своїм незвичайним піском, зовні сильно нагадує пральний порошок.

Бажаючі навчитися основам дайвінгу не знайдуть кращого місця для занять, ніж острова Хонда Бей. Щодня тут роблять занурення в холодну воду кілька тисяч чоловік. Вся справа в тому, що тутешні прибережні води відрізняються величезною різноманітністю підводного світу.

Поєднати прогулянки по мальовничих горах, відпочинок в сільському стилі і першокласний пляжний відпочинок можна в невеликому містечку Ель Нідо. Сюди часто переїжджають на постійне місце проживання знамениті творчі та романтичні натури, втомлені від шуму великих міст.

Однією з візитних карток Філіппін є фешенебельний пляж Ферма Перл. Свого часу це місце було популярним серед ловців перлів. Серфери-професіонали часто тренуються в розташованому неподалік Сіаргао, де можна зустріти хвилі висотою до 5 метрів.

Філіппіни - місце, яке з легкістю може задовольнити потреби всіх категорій любителів пляжного відпочинку.