Д​рук на футболках

Види друку:

Друк на футболках шелкографией - цей метод найбільш популярний і затребуваний, так як тільки друк на футболках шелкографией дозволяє отримати високу якість переноситься зображення. Також важливим критерієм є ціна виробу. При замовленні від 50 штук ціна на друк стає беспорна перевагою. До мінусів можна віднести довгий підготовчий процес-саме тому не завжди можливо надрукувати футболки терміново, а також надрукувати маленькі тиражі

Друк на футболках термотрансферной плівкою - цей метод використовується, коли необхідно швидко зробити невелику кількість футболок. На виріб переноситься спеціальна плівка, яка представлена в широкій колірній гамі. За допомогою плівкового термотрансфера неможливо надрукувати складні, повнокольорові зображення і малюнки зі складним поєднанням. зазвичай цей метод використовується при друку написів на футболках.

Друк на футболках сублімацією - дозволяє швидко і якісно переносити на футболки повнокольорові зображення, фотографії. Необхідною умовою є синтетичний матеріал вироби. Для друку сублімацією використовується спеціальні футболки з синтетичним верхнім шаром і підкладкою х / б, що дуже зручно при носінні вироби.

Оригинальную печать на футболках можно заказать тут по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Друк принта на футболці

Футболки з принтами перестали бути приналежністю тільки спортсменів. Їх використовують в якості уніформи закусочні і невеликі ресторани, танцювальні колективи та заводи. Але просто придбати майки недостатньо, важливо заявити про приналежність до тієї чи іншої компанії, фірмі, торгову марку. Найбільш швидко і просто це допоможе зробити друк на футболці будь-якого зображення від компанії.

За вашим бажанням буде виконана друк емблеми, будь-якого обраного зображення. Ви можете надати свій макет, можете скористатися великим фотобанком компанії. Досвідчені фахівці допоможуть при необхідності доопрацювати ваш макет з урахуванням вимог друку.

варіанти друку

Друк на футболках оптом наступними способами:

- шовкографія. Цим способом можна надрукувати на футболках яскраве, барвисте зображення без плавних переходів. Оптимально використання від 1 до 6 кольорів. Принт має значну товщину, що не просвічується, витримує численні прання без зміни структури;

- друк термотрансферной плівкою. Якщо потрібна термінова друк на футболках, цей спосіб буде ідеальним. На тканину наноситься не безпосередньо фарба, а спеціальна плівка різного кольору. Основний мінус - створення багатоколірного принта неможливо через труднощі з суміщенням окремих деталей. Але для кафе або промо акції замовити друк на футболках методом термотрансфера від компанії - оптимальне рішення, вирішальне одяг з уніформою в мінімальні терміни.

- друк сублімації. Зображення спочатку формується на спеціальному папері, потім переноситься на тканину. Єдине обмеження - поверхня - тільки синтетична. Вирішити проблему зручності шкарпетки і якості друку можна, якщо купити футболки для друку оптом в нашій компанії. У продажу - якісні майки, поєднують бавовняну основу і синтетичне покриття. В результаті роботи виходять яскраві барвисті кольори. Технологія дозволяє передавати все різноманіття відтінків і півтонів

Вибір конкретного способу друку залежить від вимог замовника, вихідного матеріалу, бажаної якості друку, передбачуваного зображення. Якщо ви не можете самостійно визначити, як надрукувати на футболці бажаний принт, вам допоможуть кваліфіковані фахівці.