Як купити квартиру в ЖК "Традиція"

Архітектурна композиція вражає грандіозністю та лаконічністю, а внутрішній простір - ретельною продуманістю. Авторам проекту вдалося об'єднати зони різного призначення - ділову, торговельну, спортивно-оздоровчу, дозвільної та житлову в єдиний багатофункціональний об'єкт. Гармонійно доповнюючи один одного, вони в той же час є відокремленими, тобто мають окремі входи-виходи. Сучасні системи безпеки, відеоспостереження і контролю доступу, а також огорожу території комплексу дозволяють всім, що знаходиться в його просторі, відчувати себе спокійно і психологічно комфортно.

Планувальні рішення передбачають поділ простору квартир на гостьову і приватну зони. Відсутність несучих міжкімнатних перегородок дозволяє коригувати планування відповідно до Ваших вподобань. Для розширення вибору варіантів передбачена можливість об'єднання двох або декількох квартир в одну.

Як купити квартиру в ЖК "Традиція"

Якщо, вивчивши всі новобудови , Ви прийшли до розуміння того, що нові квартири в житловому комплексі - Традиція це саме те, що вам потрібно - вітаємо, Ви на правильному шляху! Унікальний проект будівництва цього комплексу ввібрав в себе багато останні досягнення будівельної науки. При його будівництві застосовуються сучасні технологічні рішення. Для того, щоб придбати апартаменти в ЖК "Традиція" Вам необхідно завітати на сайт http://tradicia.kiev.ua/ua/gallery/webcam/, ціни Вас приємно здивують.


Продаж квартир в Традиції почалася деякий час назад, але і сьогодні у Вас ще є можливість вибрати і купити квартиру за смаком. Чудове розташування, відмінна інфраструктура, шикарні види з вікон - нові квартири в не дозволять сумніватися - Ви вибрали найкраще.