​Водопровідні голчасті запірні вентилі

Підшукати і купити водопровідні муфтові фланцеві запірні та інші вентилі за доступною ціною - немає нічого простіше, для цього зверніться до зручного каталогу інтернет-магазину. Тут Вас чекають широкий вибір товарів, консультації досвідчених фахівців і різні способи розрахунку.

Цей виріб служить для відкриття і закриття потоку речовини при настанні певних умов (наприклад, при підвищенні тиску). У даних моделях замикає елемент переміщається уздовж осі потоку.

Сфера застосування такої трубопровідної арматури досить обширна: транспортування води, нафтопродуктів або аміаку, а також різні побутові потреби, включаючи пральну і холодильну техніку. Можливе використання в умовах високих температур, вакууму, підвищеного тиску, корозійних і агресивних середовищ.

Вы можете купить качественные вентили запорные по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Для приєднання даного механізму до трубопроводу може бути використаний будь-який з відомих типів кріплення (фланцеве, штуцерний, цапкова і інші). Як матеріал виготовлення зазвичай використовуються сталь, чавун, алюміній, титан, кольорові і неметалеві сплави.

Існує велика кількість підтипів вироби, що виділяються в залежності від сфери застосування, функціональних особливостей і технічних показників. Для прикладу, зупинимося докладніше на декількох підвидах подібного пристрою:

Кульовий запірний вентиль - до його характеристикам слід віднести ручний механізм перекриття середовища, швидкодія, простоту і зручність конструкції.

Запірний отсечной клапан - цей варіант відрізняє висока швидкість спрацьовування навіть на трубах великого діаметру. Такий пристрій застосовується в промисловості, в тому числі на АЕС.

Голчастий вентиль з електроприводом - автоматичний спосіб закриття, він призначений для плавного і герметичного перекриття газу або пари. Температура, підходяща для роботи, коливається від -40 до +70 градусів.

Ви завжди можете уточнити додаткову інформацію у наших компетентних менеджерів або самостійно вивчити характеристики товару в зручному каталозі, щоб визначитися з необхідним Вам рішенням.