Тепле розсувне скління балконів і лоджій системою Slidors
Наша компанія здійснює тепле засклення балконів і лоджій двома способами: пластиковими вікнами і розсувний системою Slidors. Розробники цього розсувного скління змогли зберегти всі достоїнства класичного теплого скління за рахунок застосування в рамах теплого ПВХ-профілю. Стулки надійної розсувний конструкції переміщаються по напрямних і залишаються в паралельних площинах, завдяки чому система Slidors істотно збільшує ефективне вільний простір склити приміщення.
Порівняння теплого розсувного скління Slidors, холодного розсувного остеленія Provedal і теплого ПВХ скління Rehau
Профілі Slidors Provedal Rehau

Профілі Slidors Provedal Rehau
Переваги теплого розсувного скління Slidors:
1. Економічність

Якщо засклити балкон або лоджію за допомогою теплої розсувної системи Slidors, то в Санкт-Петербурзі за таке скління доведеться заплатити не набагато більше, ніж за скління профільними ПВХ-системами. А на заскленому об'єкті буде так само тепло і комфортно, плюс значно просторіше.

2. Міцність і надійність
Скління розсувними вікнами Slidors

Ищите работу? Тогда видео сервис собеседований - это именно, то что Вам нужно. Теперь условия работодателю будете ставить Вы.


В процесі виготовлення розсувного профілю Slidors виробники використовували метод оцинковано-сталевого армування. З цієї причини наявні елементи Slidors не просто надійні, міцні і зручні в застосуванні, але ще і мають тривалий термін експлуатації.

3. Теплозбереження і влагонепроницаемость

Скління Slidors - теплозбереження

Профіль Slidors включає до свого складу три камери, які наповнені повітрям. В результаті створюється ефективна перешкода вступу в приміщення холодного повітря. На відміну від алюмінієвих конструкцій розсувного типу, стулки Slidors не промерзають. Пил і волога в приміщення не потрапляє завдяки подвійному щітковому ущільнювача і спеціальної захисної вставці.


4. Захист від комах

Скління Slidors - москітна Сьоткаси цією метою в комплекті скління Slidors передбачені протимоскітні сітки, завдяки яким мухи, комарі та інші докучливі комахи ні за яких умов не зможуть потрапити в будинок. Унікальність цієї конструкції полягає ще й в тому, що сітки не потрібно постійно знімати і вони можуть пересуватися уздовж системи по додатково встановленого рельсу.


5. Збільшена вільний простір балкона або лоджії

Збільшення простору склінням SlidorsОкна не відчиняються всередину, тому внутрішній простір лоджії або балкона залишається в повному розпорядженні господаря квартири. Тепер на балконі завжди можна буде розвішувати білизну для сушіння, одночасно відкриваючи стулки вікон для провітрювання, або включаючи обігрівач. Сушарка кріпиться до стелі, або встановлюється на підлогу. У будь-якому випадку, тепер сушити білизну на балконі як ніколи зручно і просто!

SlidorsПріобретая тепле розсувне скління в нашій компанії, Ви отримуєте конструкцію, що поєднує в собі зручність розсувних систем з надійністю, якістю і теплозахистом ПВХ-профілів.