​Що подивитися в Угорщині за тиждень

Рідко буває, коли туристи не обмежені в часі перебування в країні. Було б здорово оглянути всі визначні пам'ятки, вибрати з них улюблене і повертатися туди з разу в раз. Але, на жаль, у більшості туристів є лічені дні, щоб насолодитися відпусткою в іншій країні. Саме тоді і виникає питання про те, які саме місця варто відвідати в обмежений час, щоб отримати максимум вражень від нечастого відпустки.

Качественная техника для дома купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Сьогодні мова піде про Угорщину. Вона однаково цікава для одиночних мандрівників і для групового або сімейного відпочинку - тут кожен знайде для себе щось цікаве і отримає море вражень. У цій статті ми розповімо вам, що подивитися в Угорщині за тиждень і залишитися задоволеними своєю поїздкою.

Будапешт

Столицею Угорщини є Будапешт - місто, який часто називають Парижем Східної Європи. Його самого по собі можна назвати пам'яткою, так як він неймовірно гарний. Його краса виражається в архітектурі будівель, які пережили численні повстання і війни, драматичні події та інтриги за досить довгу історію. Крім того, Будапешт з 1934 року визнаний містом-курортом через неймовірно великої кількості природних джерел з лікувальною водою. Саме тому в тут популярні купальні, як серед місцевих жителів, так і серед туристів.

королівські купальні

Однією з найвідоміших і популярних купалень міста є Королівська купальня. За сумісництвом вона ще й найбільша купальня в Європі. Стилістика Королівської купальні своїми турецькими куполами нагадує відвідувачам про Османської імперії, жителі якої з великою помпезністю ставилися до церемонії купання.

Королівські Купальні Будапешта

Якщо ви втомилися від постійних поїздок між пам'ятками або втомилися від перельоту, то це місце точно вам підійде. Тут можна відмінно розслабитися і навіть поправити здоров'я, адже вода комплексу має лікувальні властивості завдяки великій кількості корисних для організму елементів.

На території комплексу Королівських купалень знаходиться чотири басейни з різною температурою води - від 26 градусів (басейн з холодною водою поруч з сауною) до 40. Ще тут вас чекають лікувальні ванни, різні види масажів, парилки, фінська сауна і багато іншого.

Відпочивши і поправивши здоров'я, можна вирушати на пошуки нових вражень. Якщо ви відправляєтеся в Угорщину за все на тиждень, то ви обов'язково повинні відвідати замок Грашшалковічей, розташований в Гьоделле - містечку близь Будапешта.

замок Грашшалковічей

Найбільший палацовий комплекс Європи розташований на території в 17 тисяч квадратних кілометрів. Щоб обійти його весь знадобитися кілька днів, але частіше за все туристів цікавить найголовніший замок комплексу.

Реставратори дуже дбайливо поставилися до спорудження і постаралися відновити кожну дрібницю. Потрапляючи всередину замку ви немов переноситесь в вісімнадцяте століття, чому сприяють антикварні предмети і елементи меблів.

замок Грашшалковічей

Замок в повному обсязі відкритий для туристів. У деяких його частинах досі проходить реставрація приміщень. Але в ньому все одно вже достатньо місць, щоб заглянути сюди на довго. Одним з найпопулярніших залів у туристів є зал, де проходило весілля імператора Австрійської імперії Франца-Йосипа і баварської принцеси Елізаветти. Парадний зал прикрашений білою з золотом ліпниною; на автентичних столах стоять антикварні сервізи, а зі стелі звисають величезні старовинні люстри.

угорські озера

Любителі пейзажів і природи обов'язково оцінять озера Угорщини. Більшість пам'яток країни носять історичний характер і якщо ви від цього втомилися, і не знаєте що подивитися в Угорщині за тиждень, то цей варіант для вас. Неймовірна краса водойм поєднується з лікувальними властивостями води. Саме тому на берегах, а іноді навіть на самих озерах, будують оздоровчі курорти.

озеро Балатон

Одним з найкрасивіших озер Угорщини є озеро Балатон, почасти тому що воно і найбільше в країні. Його площа становить майже 600 квадратних кілометрів. На берегах гості країни виявлять упорядковані пляжі, де туристів чекає маса розваг, включаючи прогулянки на теплоході або яхті, екскурсії з відвідуванням печерних озер, стилізовані під середньовіччя вечері і багато іншого.

Токай

На північному заході країни розташоване місто Токай. Він розмістився в дуже мальовничій частині країни, але туристів сюди приваблює не горбисті пейзажі. У місті виробляють продукт, який згадується навіть в національному гімні Угорщини - токайське вино.

На кожному розі містечка, в якому немає будівель вище двох поверхів, гостей привертають вивіски з пропозицією, взяти участь в дегустації продукту національної гордості. Цим і варто зайнятися туристу в Токаї, якщо тільки ви потрапили сюди не в період збору врожаю. У цей час все місто святкує. Прямо на вулицях проводяться лицарські турніри, місцеві жителі переодягаються в старовинні наряди, а власники місцевих лав