​Сайдинг металевий

Сайдинг металевий проводиться з імітацією різних деревних порід. Імітація по дуб або сосну взагалі роблять будинок схожим на хатинку. Переваги металевого сайдингу Догляд за облицьованої поверхнею при використанні металевого сайдингу мінімальний. Цей матеріал при виробництві проходить оцинкування, а потім покривається полімерним шаром. 

Скачать торрент Far Cry 4 можно по ссылке https://alphatorrent.net/79-far-cry-4.html не упустите шанс насладиться незабываемой игрой.

Він не піддається загоряння під час пожежі. Будинок з такою обробкою дихає і вважається екологічним. Металлосайдинг захищений від корозії. Різкі перепади температур не впливають на нього. Фарба, що покриває сайдинг, не вигоряє. Термін служби розтягується до півстоліття, тому його можна використовувати для обробки дахів. Монтаж металевого сайдингу під дерево Перевага сайдинга в тому, що він швидко і легко монтується, при цьому легко приховати будь-які недоліки при будівництві будинку. При монтажі, можна додатково утеплити стіни теплоізоляцією, а так сайдинг виконує функцію утеплювача і захисту будинку від вологи. Монтаж проводиться в будь-який час року. Фурнітура для монтажу підходить за типом і кольором з обробкою. Закріплювати металлосайдінг можна в вертикальному і горизонтальному положенні. Перед обробкою стін будь-яка поверхня повинна бути покрита захисною грунтовкой.Закрепляется сайдинг за допомогою кріплень. Спершу робиться розмітка. Наносяться осі. Потім по напрямних профілів проводиться монтаж сайдингу. Крок кріплення становить 60 сантиметрів. Довжина кріплень залежить від типу стін. Теплоізоляція укладається до кронштейнів і закріплюється дюбелями. Потім до кронштейнів кріпляться напрямні і на них монтується сайдинг. Між собою ряди з'єднуються кріпленнями. До тих, що направляють кріплення виробляється саморізами. Оздоблення металевим сайдингом дозволяє зробити будь-який будинок більш красивим і теплим. Ви можете подивитися фото металевого сайдингу під дерево, а також порівняти його ціну з іншими оздоблювальними матеріалами, щоб остаточно визначитися. Своїми руками можна перетворити заміський будинок або дачу.