​Ремонт фотоапаратів

Багато подій в нашому житті вимагають матеріального підтвердження. Щоб не забути про приємні враження, цікаві зустрічі і пам'ятні дати, люди використовують фотоапарати - оптичні, цифрові, дзеркальні.

Незважаючи на досить високу надійність сучасної фототехніки, все ж вона нерідко виходить з ладу. Відповідно, ремонт фотоапаратів відноситься до числа затребуваних послуг, як у великих мегаполісах, так і на периферії. Число сервісних центрів, що працюють в даному напрямку, неухильно зростає. Однак не кожна майстерня здатна надати по-справжньому кваліфікований сервіс високого рівня!

Качественный ремонт фотоаппаратов по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Відновлення фотоапаратів - завдання для фахівців!

Що ж таке сучасний цифровий фотоапарат? Найчастіше, це пристрій, що є невеликим комп'ютером, що функціонує на базі унікального ПО.

Наш сервісний центр оснащений унікальним обладнанням і інструментом, без яких неможливий кваліфікований ремонт фотокамер Samsung, Olympus, Canon, Panasonic, Nikon, Sony та ін. Бездоганна технічна база дозволяє нам відновлювати навіть ті пристрої, від яких відмовилися фахівці інших майстерень. Звернувшись до нас, власник несправної фотокамери гарантовано отримає професійну допомогу в особі висококваліфікованих інженерів, які мають великий досвід роботи в сфері ремонту та обслуговування сучасної фототехніки.

У яких випадках слід звернутися за допомогою?

заклинило дзеркало (якщо це зеркалка);

пристрій не заряджається належним;

пише помилку Error; (Зеркалка Nikon, Canon, Sony, Samsung);

виходять яскраві або темні знімки;

фотоапарат потрапив в воду, значить, саме час звернутися в нашу майстерню!

Завдяки співпраці з безпосередніми постачальниками оригінальних запчастин, в розпорядженні наших майстрів завжди є необхідні комплектуючі.

Перш ніж ремонтувати, фахівці виконають діагностику несправностей, попередньо визначивши можливі терміни і його передбачувану вартість. Далі інформація озвучується клієнту, який має право самостійно приймати рішення про доцільність майбутніх робіт по відновленню відмовила техніки.