Про місце Острів Утопія

Хургада сьогодні є популярним курортом. Це пояснюється тим, що її острови ваблять до себе дайверів і просто цікавих туристів. І це не дивно. Адже посеред Червоного моря є справжнісіньке маленьке «диво» - острів Утопія. Цей маленький острів є частиною коралового заповідника. Він являє собою окрему ланку великого туристичного комплексу Хургади.

Туристам на замітку

Острів Утопія в Хургаді дуже популярний серед туристів. Це частково викликано супутніми легендами про острів. Наприклад, кажуть, що його пісок має цілющі властивості. Полежавши трохи на ньому, кожен починає відчувати прилив сил.

Натяжные потолки в Алматы заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Ще зовсім недавно про острів Утопія ніхто не знав, його не було на жодній карті. А все тому, що він то з'являвся над поверхнею води, то переховувався під її гладдю. Це відбувається два-три рази на рік. Червоне море накриває своїми хвилями острів Утопія, як ніби бажаючи приховати його від людей. Це один з найбільш незвичайних островів Хургади. Саме тому він отримав таке романтичне назва - Утопія (друга назва - Тобія). На ньому немає рослинності або якихось пам'яток. Тим не менше, багато туристів, вибираючи серед островів Хургади, прагнуть помилуватися красотами саме цього острова.

Корисна інформація

Дістатися до нього реально на яхті або на катері. Це можна зробити, вдавшись до послуг екскурсовода або домовившись з власником того чи іншого плавучого засобу. Адже острів Утопія знаходиться всього в парі кілометрів від узбережжя Сома Бей. Це новий курорт, який розташований в сорока семи кілометрах від Хургади. Особливість морської прогулянки буде полягати в тому, що яхта не зможе причалити до берегів острова, ризикуючи сісти на мілину. Тому варто приготуватися до занурення в морську воду до рівня грудей - вам доведеться пройти деяку відстань, піднявши при цьому свої речі високо над головою.

Площа острова Утопія в Хургаді не велика. Проте, для кожної людини знайдеться місце, де він зможе зануритися в чудотворний пісок. Зазвичай туристи закопуються в нього заради сміху, але є і такі, які хочуть вилікуватися від застарілих недуг.

Легенда або істина

Цілющість чудесного піску на острові Утопія обумовлена тим, що під час занурення під воду він затримує на своїй поверхні цінні мінерали. На сонці пісок нагрівається майже до 60 градусів за Цельсієм, що дозволяє солі і іншим частинкам піску створювати електромагнітні струми. Їх неможливо відчути на своєму тілі, але такий вплив обов'язково благотворно позначається на самопочутті. Гарячий пісок прогріває тіло, внутрішні органи, налагоджує кровообіг.

Тих, хто любить дайвінг, цей острів дивує великою кількістю красивих риб і вражаючим кораловим рифом, які можна спостерігати біля узбережжя Утопії. Таким чином, збираючись відвідати Хургаду, не варто оминати увагою цей маленький чудовий куточок природи під назвою Утопія. Нехай він стане новою реальністю!