Перила для сходів

Перила для сходів повинні бути міцними і надійними, тому ми вибираємо саме нержавіючу сталь для виробництва сходових перил? Відповідь дуже проста: нержавіюча сталь повністю відповідає всім вимогам, які пред'являються до матеріалів для сходів. Вона забезпечує виконання всіх завдань, які перед цими конструкціями ставляться.

Перила из нержавеющей стали купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Перила для сходів повинні бути міцними і надійними. Цей елемент інтер'єру завжди на виду - по сходах люди піднімаються в квартиру, офіс, магазин, клуб і будь-який інший заклад. Поручні з нержавіючої сталі за своєю популярністю давно випередили вироби з чорних марок сталі, так як не вимагають фарбування, анодування або хромування.

Поручні з нержавіючої сталі

Чому ми вибираємо саме нержавіючу сталь для виробництва сходових перил? Відповідь дуже проста: нержавіюча сталь повністю відповідає всім вимогам, які пред'являються до матеріалів для сходів. Вона забезпечує виконання всіх завдань, які перед цими конструкціями ставляться.

Переваги перил з нержавіючої сталі:

Міцність. Сходи повинні бути міцною і надійною!

Чи не бояться вологи, сонця, вітру, перепадів температур. Особливо актуально для сирого петербурзького клімату. Можливість установки на вулиці.

Легкість у догляді, збереження гарного зовнішнього вигляду довгі роки.

Чи не потрібна забарвлення і інші покриття. Ніяких тріщин, плям, потертостей.

Пожежна безпека. Дуже важливо для багатолюдних місць.

Стійкість до корозії. За рахунок входить до складу хрому такі перила відмінно себе почувають в басейні, на балконі, на ганку.