Паркетний лак, правильний вибірПаркет - це покриття для підлоги, яке вимагає постійного серйозного догляду. Так як паркет виготовляється з деревини, то потребують регулярної спеціальній обробці. Якщо за паркетом немає належного догляду, то прослужить він недовго, і якщо це не є вашою метою, то для його обробки застосовується спеціальний паркетний лак. Зараз виготовляється дуже багато різних засобів для захисту деревини, але саме лак є найпопулярнішим і ефективним.

Вибір паркетного лаку

Само собою, обробляти паркет потрібно тим лаком, який буде найбільш підходящим саме для вашого паркету. Але, так як зараз різних видів лаку дуже багато, то вибрати його буде важкувато. Колір кожного лаку може бути будь-яким, як і функції, які він виконує. Перед тим, як вибирати лак і обробляти їм підлогу, потрібно визначитися з його властивостями, до того ж потрібно враховувати призначення кімнати і її навантаження.

Звичайний лак з нормальним навантаженням відмінно підійде для сім'ї від 2 до 4 осіб. Покриття не буде пошкоджено, навіть якщо цілими днями ходити по ньому в тапочках. Тому ремонт можна буде не робити довгий час;
У приміщеннях, де за день проходить багато людей, а ще й у взутті, то лак повинен бути здатний протистояти цьому. Ідеальний лак для паркету в таких місцях - це кошти, у складі яких є водовідштовхувальні речовини, наприклад, мастика, просочення на основі масла і віск. Такі лаки відмінно захищають паркет і вимагають шліфування.

Узнайте интересную информацию об основателе Криптософт абсолютно бесплатно.


Фарбування лаком паркету

Колір і відтінок лаку можна вибрати будь-який. І найголовніше - наносити інший колір лаку можна вже на існуючий лак! Але, тут не все так просто. Вибирати лак потрібно по хімічному складу. Основні характеристики лаків, це щільність і механізм нанесення. До кольоровими характеристиками відносять глянсове і напівглянсове покриття. Лаки, що не мають кольору, користуються найбільшою популярністю. Кожен лак реагує на різні фактори по-різному, так і з терміном придатності, у кожного лаку він різний.

Паркетний лак слід вибирати не тільки за хімічним складом, але і за характеристиками. У них намагаються пояснити все що потрібно, скільки він діє, що витримує і так далі. Лак потрібно вибирати для кожної кімнати різний, наприклад, на кухні або в коридорі підійдуть лаки на формальдегіду основі, в вітальню відмінно підійдуть поліуретанові, в спальні добре буде себе почувати водний лак. Меблі же можна покрити алкідними лаками.