​Найбільш несподіване місто Чорногорії. Цетіньє

Сьогодні мій маленький Розповідь про самому несподіваному (в моєму персональному рейтингу) городе Чорногорії, про Цетіньє. ВІН настолько нетипові и Незвичайна для ока туриста з Морського Узбережжя, что вінікає Відчуття, що ти Вже в іншій стране. У Певна СЕНСІ так і є, но про це ви дізнаєтеся немного пізніше. А поки запрошую вас прогулятіся з нами по вулиця культурної столице Чорногорії.

Перехрестя в Цетіньє

Как повысить урожайность ландыша и многое другое Вы можете прочитать на страницах сайта vorota-teplicy.ru

Почни з самого качана. Місто зустріло нас не дуже прівітно. Автостанція, на Якій ми Вийшла, булу дуже маленькою и не дуже охайна, и зовсім не справляється враження столічної. З прибережних +25 градусів Цельсія ми попали в гірські +12. І для повнотіла картини Пішов град. У Якийсь момент я даже подумала, а не сісті нам в автобус и вернуться в теплу Сонячна Будвочку. Альо Було таки вірішено дістатіся до найближче кафе и випити гарячого чаю, а далі діяті за обставинні. У підсумку ми залиша в городе на півдня и відмінно погуляли.

Цетіньє

Цетіньє дуже Незвичайна місто, я Довго думала, на что з Вже баченого мною ВІН схожий, но так Нічого и не придумала. Тому що місцямі ВІН нагадує російську глібінку.

На знання міста як завжди не претендую, но можу Сказати, что цікавого в Цетіньє виявило набагато более, чем я очікувала. А очікувала я одну невеличка «декоративну» вулічку з сувенірнімі Крамниця. Виявило, все немного інакше. Місто зовсім декоративний, а справжнісінькій. Тобто ВІН зовсім НЕ туристичну, віявляється его Ніколи НЕ розвивали як туристичний центр, ВІН такий, Який є насправді. І до речі сувенірних магазину ми там зустрілі Рівно два.

Цетіньє це історична столиця Чорногорії, вона булу засновано правителем середньовічного слов'янського держави Зета, Іваном Черноєвічей, На Відміну Від всех прибережних міст, Заснований ще за часів римської імперії або ее Нащадки. Ось чому Цетіньє спріймається як Інша країна после Будви, Котора, Пераста.

Пам'ятники архітектури в Цетіньє

Если Раптена вам здався, что мені в Цетіньє НЕ сподобалося, зовсім навпаки. Місто дуже милий, невеликий, затишний и душевний, и як я вже говорила, Справжній. Хоча ВІН и нагадує музей під відкрітім небом, в ньом звічайні люди живуть Своїм Звичайно життям. Продавцям в магазинах байдуже, турист ви чи ні и з якої країни, ціни в кафе на прядок нижчих, чем в курортних містах, розташованіх на відстані декількох десятків кілометрів від Цетіньє.

Вікна в Цетіньє

На Центральна вулиця архітектура здавай б і проста, но при цьом Незвичайна: невісокі будіночкі в один, два або рідше три поверхи, розфарбовані іноді в сміліві кольору, и КОЖЕН має Щось своє унікальне в образі. На центральній головній пішохідній вулиці розташовуються історичні пам'ятники, музеї, Будівлі міністерств и іноземних посольств.

Будинок з привиди в Цетіньє

Много будинків в Цетіньє в наші дні Використовують нема за призначення. У об'єктах, Які були колись резіденціямі консулів світовіх держав, найчастіше розташовуються навчальні заклади. Однако, на кожному висить пам'ятний табличка, что дает невелика уявлення про Історію споруди.

Табличка в Цетіньє

У Цетіньє є театр. Справжній. Було б дуже цікаво відвідаті РЕЧІ и суб'єктивно оцініті рівень театральної майстерності, но зараз коли з нами подорожує наш малюк, деякі види розваг для нас стали на годину недоступними. На фото будівлю Королівського Театру.

Чим ще прімітній місто, так це Своїм Розташування, ВІН знаходиться біля підніжжя найвищої в Чорногорії гори Ловчен, на вісоті немного более 700 метрів над рівнем моря. І в квітні в Цетіньє так само як и в России була весна, тоді як на Адріатічному узбережжі Вже літо.

Іграшкові будіночкі в Цетіньє

Цетіньє НЕ только культурна та історична столиця Чорногорії, а й релігійна. Тут находится Православний Монастір Різдва Богородиці, что є місцем перебування митрополита Чорногорії.

Всі, хто коли небудь бував в Цетіньє напевно Знають про нього, будівля монастиря Неможливо Пропустити, ВІН знаходиться в самому центрі міста.

Такий вісь Незвичайна місто, всім допітлівім туристам, Які люблять НЕ только полежать на пляже, дуже рекомендую для Ознайомлення.