Мінеральні добрива

Мінеральні добрива - комплекс корисних речовин, які живлять грунт і дозволяють її зробити родючою. Вона стає цінним джерелом поживних елементів для рослин. Головне - правильно підібрати мінеральні добрива для газонних трав, в яких кількість і концентрація елементів буде збалансованою.

Мікроелементи важливі для нормально зростання і розвитку рослин, тому будь-які комплексні мінеральні добрива вирішують кілька проблем. Вони підтримують тонус покриття, покращують його декоративність, піднімають опірність хворобам, бур'янам, паразитам. Також мінеральні добрива допомагають газону безболісно і швидко перенести наслідки стрижки, впливу гарячих сонячних променів, температури.

Якісна селітра аміачна ціна якої Вас неодмінно здивує, зробить грунт родючим за лічений термін.

Вибір відповідного варіанта

Мінеральні добрива для газону запропоновані у вигляді гранул, в складі яких такі важливі компоненти:

Азот - відповідає за активне зростання зелені, особливо необхідний в період росту. Оскільки саме азот швидко вимивається з грунту, рекомендується періодичне внесення мінеральних добрив з вмістом цього елементу. Перша підгодівля проходить відразу після танення льоду, снігу, восени вона не проводиться.

Фосфор - елемент, який відповідає за ріст кореневої системи, допомагає утворити міцний шар дерна.Прімененіе мінеральних добрив з фосфором дозволяє підвищити зносостійкість трави, її витривалість навіть до значних механічних навантажень. Вносити такі мінеральні добрива для газонних трав рекомендується тричі на городньо-дачний сезон.

Калій - ще один важливий елемент, що дозволяє сформувати міцну і довговічну зелену масу. Саме калій сприяє нормальному розвитку зеленого покриву, він підвищує стійкість до негоди і температурі. Вносити його потрібно восени, навесні.