Літо в Будапешті. Фасади і що за ними ховається?

Одна з найяскравіших архітектур Східної Європи, на мій погляд, архітектура Будапешта, грандіозна і монументальна. Кожна будівля як твір мистецтва і саме собі пам'ятку. Можна зупинятися у кожного другого і довго розглядати вигадливі сюжети фасадів. А можна заглянути всередину, адже там теж дуже цікаво, хоча потрапити туди буває не завжди просто. Але ми все-таки спробуємо))

Оригинальный и вкусный торт на день рождения мальчику купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Будапешт повний пам'яток: парки, палаци, мости, фортеці, купальні і багато багато іншого. Не пощастило тим, хто приїхав в туди всього на пару днів. Але навіть якщо у вас більше часу, раджу не бігати стрімголов від одного об'єкта до іншого, всього не встигнути, а просто погуляти по місту і найголовніше частіше піднімати очі вгору (хоча дивитися під ноги теж часто буває дуже важливо).

А двері, вікна і балкони можуть абсолютно неймовірні. Дивіться, які листівки я привезла з Будапешта на підтвердження.

Але сьогоднішня моя історія насправді не зовсім про це. А про те, що ховається за фасадом. Для мене було відкриттям, що майже 100% будівель в центрі Угорської столиці мають внутрішні двори. Для того, щоб в цьому переконатися достатньо подивитися на місто зверху (клікніть, щоб краще розгледіти).

Якщо дивитися з меншої висоти, наприклад, з оглядового майданчика Базиліки Святого Іштвана, це буде виглядати вже ось так.

Суцільні двори-колодязі. Залишилося тільки потрапити всередину. Набираємо потрібний код і відкриваємо важкі двері.

Хочеться відразу відзначити, що на відміну, скажімо від Пітера, де за фасадом ховається, м'яко кажучи невідомо що, внутрішній вигляд будівель Будапешта не поступаються по охайності зовнішнього. Виглядає це приблизно так.