​Дивовижні музичні факти

Папуга з гітарою

1. Довгий час люди вважали, що почуттям ритму може володіти тільки людина. Однак, в 2011 р вчені зацікавилися відеороликом, в якому папуга, танцюючи під музику, чітко потрапляв в такт композиції. При зміні темпу пісні, він міняв свої рухи танцю, суворо відповідаючи швидкості треку.

Щоб розвинути в собі почуття ритму, людині знадобиться вивчити багато матеріалу на порталі для барабанщиків drumgalaxy.ru і застосувати всі знання на практиці. Для цього знадобиться не один місяць, а може бути навіть і не один рік. А папуга з легкістю справлявся з цим завданням без будь-яких старанних занять.

Самые популярные песни зийода в свободном доступе.

Після цього вчені проаналізували ще тисячі інших відео, де танцюють тварини, і знайшли ще 14 папуг з почуттям ритму і 1 слона. Всі інші тварини даними здібностями не володіли.

2. Авторським правами на пісню «Happy birthday» володіє «Warner brothers». Щорічно за її використання компанія отримує близько 2 000 000 $.

3. У 1977 році в місті Нью-Йорк, внаслідок удару блискавки пропала електрика на одну ніч у всьому місті. Люди почали грабувати магазини. В результаті статистики було відзначено, що було вкрадено велику кількість діджейського обладнання. Завдяки цій події з'явилося безліч нових діджеїв, які активно почали розвивати хіп-хоп культуру по всьому світу.

Metallica

4. У 2013 році група "Metallica" потрапила в книгу рекордів Гіннеса як єдиний музичний колектив, який дав концерти на всіх материках світу, включаючи і Антарктиду. Причому вони встигли поставити цей рекорд за все за один рік.

5. Під час запису восьмого альбому "Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band" групи "The Beatles" між музикантами і звукозаписною студією сталася серйозна сварка. Причина цього виявилася вельми комічною: Джорджу Харрісону не сподобалася туалетний папір, яка була в сан. вузлі на студії.

ноти на асфальті

6. В Японії існують музичні дороги. Вони являють собою ділянки проїжджої частини, на якій створені спеціальні борозни різної довжини, що знаходяться на певній відстані один від одного. Коли автомобіль проїжджає такі ділянки дороги на необхідної швидкості, в наслідок вібрацій, в салоні машини можна почути мелодію. В Японії такі музичні дороги створені для розваги туристів. Подібні шосе є і в Південній Кореї, але їх роблять на монотонних трасах для безпеки, щоб водії не заснули за кермом.

7. Витрати на створення самих топових світових хітів можуть досягати декількох сотень тисяч доларів. Це таке ж велике і ризиковане вкладення, як і будь-який інший бізнес, так як пісня може і не зайняти вершини чартів і всі грошові вкладення будуть витрачені даремно. Говорячи про витрати при виробництві топових пісень, можна навести приклад такої виконавиці як Rihanna. Величина витрат її пісні на стадії створення, в середньому може досягати близько 50 000 $, і це ще до того, як вона з'явилася в студії і почала співати.

безшумна дискотека фото

8. У 21 столітті для вирішення проблеми шуму між сусідами придумали безшумні вечірки. Їх суть полягає в тому, що на подібних дискотеках людям видають навушники, в яких йде трансляція пісень на певних частотах. Завдяки цьому всі знаходяться на "одній хвилі", танцюють під однакові треки, при цьому сусіди не сходять з розуму від голосно грає музики.

9. Прослуховування музики в тренажерному залі допомагає підбадьоритися і додає сил під час виконання вправ, але, в той же час, музика буде заважати концентрації уваги. Під час творчих занять гучна музика збиває з настрою, а тиха фонова музика, навпаки, допомагає даного процесу.

10. Пісні минулих років будуть асоціюватися саме з тими емоціями і почуттями, які людина відчував у той час, коли вперше їх почув.

11. Ваша оцінка пісні, яку ви слухаєте вперше, буде відрізнятися в залежності від того, чи знаєте ви як до неї ставляться оточуючі люди чи ні.

12. Якщо пісня має кілька версій, то з більшою ймовірністю вам сподобається саме та, яку ви слухали першої.