Як правильно поводитися на природі

Коли до травневих свят встановлюється гарна погода, настає час для активного відпочинку на природі і пікніків. У вихідні дні люди намагаються виїхати подалі від міської нашої суєти на природу, відпочити, посмажити шашличків. Але є певні правила, які зроблять відпочинок комфортним як вам, так і тим людям, які будуть відпочивати в тому ж місці після вас.

1. Не забуваємо під час пікніка використовувати мангали, і привезені з собою дрова чи вугілля, який можна вільно купити в будь-якому туристичному або звичайному магазині. Якщо ж у вас відсутні дрова, вугілля, використовуйте тільки сухі дерева, гілки. Після того, як ви все зробили, тушкуйте тліюче вугілля водою. І бережіть ліс від пожеж.

Огромный выбор кухонной мебели предлагает наш сайт, стоимость которых Вас приятно удивит.

2. Все сміття, який залишився після вашого активного відпочинку, зберіть, викиньте в найближчий сміттєвий контейнер на зворотному шляху.

3. Багаття краще розпалювати з дрібних гілок і сухих голок ялини. Навіть маленькі але свіжі палиці містять багато вологи і будуть погано горіти.

4. Не влаштовуйте місце відпочинку на мурашиної стежці, змінювати свій маршрут вони через вас не будуть, а так ви створите незручності собі і мурашкам. Не варто розоряти мурашники.

5. Під час прогулянок по лісі завжди дивіться під ноги, куди наступаєте, що б ненароком не наступити на змію. За лісі найкраще ходити в одязі з довгим рукавом, штанях, з щільного матеріалу, закритому взутті, на голову краще надіти панаму або кепку, щоб убезпечити себе від кліщів.

6. Якщо ви не любитель екстриму, то не варто гуляти в лісі в сильний вітер, так ви ризикуєте опинитися під звалився деревом.

7. Не треба виловлювати рибу мішками, ловите не більш, ніж ви зможете з'їсти.

Дотримуйтеся цих простих правил і відпочинок на природі буде приносити задоволення як вам, так і тим людям, хто буде відпочивати після вас.