​Силіконові килимки

Яким подарунком здивувати друзів і близьких на Новий рік? Яскраві силіконові килимки для тесту - ідеальний подарунок, який не тільки запам'ятається, але і принесе практичну користь!

Для приготування різноманітних борошняних виробів необхідно купити зручні аксесуари для тесту. Силіконовий килимок входить в їх перелік. Ця річ дозволить максимально зручно працювати з тестом, уникаючи його прилипання і попадання на стільницю, що дозволить підтримувати чистоту і порядок на кухні. Розглянемо, які бувають силіконові килимки для розкочування тіста і де можна купити їх за вигідною ціною.

Вибираємо правильно

Килимок силіконовий для розкочування тіста - універсальна річ, яку варто купити для кухні. Це відмінна антипригарная поверхню, на якій можна:

працювати з будь-якими м'якими масами;

випікати борошняні вироби в духовці навіть при найвищих температурах.

Килимок використовують спільно з газовими і електричними плитами, а також з мікрохвильовими печами. Також виріб можна поміщати в морозильні камери.

Харчовий силікон - універсальний матеріал, який витримує екстремальні температури, легко очищається від забруднень і компактно зберігається в кухонній шафі.

Сьогодні можна вибрати наступні варіанти силіконових килимків для розкочування тіста:

  • форма: круглі, прямокутні, квадратні;
  • розміри: великі, середні, малі;
  • функціональність: з розміткою і без неї;
  • поверхню: гладка, текстурная.

У продажу також можна знайти моделі з такими додатковими елементами як бортики, виїмки, горбки. Варіант з виїмками відмінно підійде для випікання печива.