Захист рослин від шкідників і хвороб

Захист рослин від бур'янів, шкідників і хвороб за допомогою хімічних препаратів збільшує ефективність сільськогосподарської діяльності. Основними факторами ефективності препаратів є високий рівень вихідного якості і їх грамотне використання. З цієї причини необхідно відповідально підходити до вибору препаратів.

Ви шукаєте найкращий захист ріпаку, ми допоможемо вам дізнатися як правильно вирощувати цю рослину і захистити від різних хвороб.

Якими бувають засоби для захисту рослин

Засоби, що застосовуються для захисту рослин, класифікують на види по об'єкту впливу:

Гербіциди - препарати, спрямовані на знищення бур'янів. Перевагами засобів захисту рослин є широкий спектр дії і відсутність фітотоксичності у гербіцидів. Гербіциди захищають урожай від бур'янів і тим самим підвищують обсяг і якість вирощуваної продукції. У своєму складі препарати мають один або кілька діючих речовин, які безпечні для культурних рослин і здоров'я людини.

Фунгіциди - препарати для захисту культур від різних хвороб, зокрема від грибних інфекцій. Розрізняють фунгіциди листового дії і застосовуються для протруєння насіння.

Інсектициди - клас препаратів, призначений для боротьби з дорослими комахами, з їх личинками, лялечками або яіцамі. Інсектициди використовуються для обробки всіх видів культур.

Протруйники насіння - хімічні засоби захисту рослин для передпосівної обробки насіння. Залежно від об'єкта впливу хімічні протруйники забезпечують захист насіння і проростків від захворювань і шкідників, а також сприяють високій енергії проростання і якості сходів.

Родентициди - хімічні засоби захисту рослин від шкідників, що використовуються з метою приготування отруєної харчової приманки для гризунів.

Десиканти - препарати, що застосовуються для прискорення дозрівання плодів сільськогосподарських культур. Речовина провокує підсихання рослини, що сприяє наближенню строків збирання врожаю і полегшення процесу видалення залишків рослинності з поля. Десикація не робить негативного впливу на насіння, тому із зібраного матеріалу можна виростити якісну продукцію. Зазначений вид препарату здатний пригнічувати бур'яни і нейтралізувати інфекції на залишках рослинності.

Феромонні пастки - спеціальні пристрої трикутної форми з клейким дном, яке містить феромон. Конструкції використовуються для боротьби з комахами-шкідниками деревини і сільськогосподарських культур.

Регулятори росту - кошти, які здатні регулювати ріст і розвиток рослин (гальмувати або стимулювати).

Препарати спеціального призначення - різні засоби, спрямовані на поліпшення ефективності використання пестицидів і умов вирощування культурних рослин.