Японська кухня

Ви зголодніли? Втомилися під час робочого дня і не хочете провести весь вечір біля плити? Любіть японські суші або італійську піцу, але йти в ресторан немає бажання і сил? Вихід є - замовте доставку суші, або піцу додому в Санкт-Петербурзі. Це швидко, якісно і неймовірно смачно, при цьому оплата можлива як готівкою, так і банківською картою.

Чому варто замовити суші у нас?

Смачні страви - суші готуються за різними рецептами, максимально відповідають вашим смакам.

Швидка доставка - ми гарантуємо своєчасно доставити суші в вказане місце, в будь-який район міста.

Наші порції великого розміру - актуальний набір для великої компанії.

Вкусные суши одесса отзывы о которых говорят сами за себя, Вы можете приобрести по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Помірні ціни.

Всі інгредієнти відповідають нормам японської кухні.

Безліч акцій - стежте за новинами сайту.

Доставка нашої продукції японської кухні.

Всі страви, які Ви очікуєте, доставляються в термосумках. Завдяки цьому оптимальна температура подачі як холодних, так і гарячих страв зберігається від місця їх виготовлення до Вашої оселі. Ми намагаємося доставити Вам суші і роли, а також інші японські делікатеси до 40 хвилин. Залежно від обставин, що не підвладних нашому впливу, доставка може зайняти трохи більший або менший строк, більш точний час доставки саме до Вас варто з'ясувати у нашого оператора.

Кожен, хто спробував суші, приготовлені нашими кухарями, вже не зможе відмовити собі в задоволенні замовляти їх знову і знову. Все суші і роли приготовлені вручну, завдяки цьому ми завжди впевнені в смакових і естетичних якостях нашої продукції. Працюємо сім днів на тиждень цілодобово, доставляючи Вам разом із замовленими блюдами справжнє задоволення від смачної і якісної їжі. Замовити суші, роли і інші страви японської кухні Ви можете на нашому сайті, через додатки, а також по телефону за допомогою наших операторів.