Що таке самовирівнюване підлогове покриття?

Для того щоб плитка для підлоги лягла рівно, підлогу спочатку вирівнюється. А це завжди здавалася найскладніша робота, але відносно недавно в строймагазінах можна побачити різні спеціальні суміші, що дозволяють робити самовирівнюється. Вони набагато полегшують цей вид робіт. Ця рідка суміш розтікається по поверхні, роблячи її дуже гладкою і рівною. Такий міцний підлогу стане ідеальною поверхнею для укладання плитки або іншого підлогового покриття.

Що таке самовирівнюване підлогове покриття


Таку суміш, що самовирівнюється можна приготувати самостійно вдома. Вона складається з портландцементу, якщо його не знайти, то можна взяти і глиноземний цемент, а також з кварцового піску, ПАР, пігментів і полімерних добавок. Перед тим як його застосувати, потрібно додати воду і перемішати.
Суміш самовирівнюється

Оригинальные свадебные торты на заказ купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Суміш для підлоги

Великий плюс таких підлог, що самовирівнюються - малий час затвердіння і досить просте застосування. Оскільки товщина маленька, його з легкістю можна застосовувати в приміщеннях з стелями різної висоти. На ринку будматеріалів існує досить багато різних виробників. Кожен з них має свою технологію, склад і нюанси у використанні, але вони все дотримуються певних рекомендацій.
Правила для укладання підлог

Перше правило наливної самовирівнюється статі - це те, що поверхня обов'язково повинна бути чистою, міцною, без вм'ятин і отворів. Використання на дерев'яних поверхнях протипоказано. Після того як поверхня буде очищена, підлогу необхідно пройти ґрунтовкою і дати час йому висохнути. Якщо вона недостатньо гладка, гарантувати бажано 2 рази. Завжди потрібно пам'ятати, що погано підготовлена поверхня може призвести до здуття або відшаровування статі.

Друге правило - для приготування суміші самовирівнюється статі потрібно воду, а саме конкретне кількість води, яке написано на упаковці, додати в цю суху суміш. При цьому необхідно безперервно помішувати, не допускаючи грудочок, щоб вийшла однорідна консистенція.

Один нюанс - необхідно саме воду вливати в суміш, а не суміш додавати в неї.

Перемішування найпростіше здійснювати за допомогою електричної дрилі з певною насадкою.

Третє правило - укладати самовирівнюється досить легко. Потрібно розлити порційно суміш на поверхню, при тому, що кожна порція повинна укладатися поруч. Мінімальна товщина повинна бути від 5 мм. Потім потрібно використовувати валик з голками, прокочуючи його по поверхні. Завдяки йому можна прибрати непотрібні повітряні бульбашки. Така підлога може висихати від трьох днів до двох тижнів, це залежить від його товщини і вологості в приміщенні.