​Що потрібно знати про круїзи?

Вирішивши для себе провести відпустку незвичним чином і відправитися в подорож на кораблі, немов герой кіно, варто розібратися в основних нюансах цього виду відпочинку. Тоді ви зможете дати тільки позитивні відгуки морських круїзів. Відмінні відгуки морські круїзи гарантують, особливо при правильній підготовці. Позитивні сторони таких подорожей, це можливість, побувавши в одному відпустці, відвідати декілька країн. Але це не «галопом по Європах», і звідси виходить ще одна перевага - немає необхідності збирати / розбирати свої речі змінюючи щоночі готель.

Вы можете взять срочный микрокредит на сайте http://gm24.kz на самых выгодных условиях на сегодняшний день.

Вся основна маса круїзних лайнерів пропонує своїм гостям такі послуги, як надання кают, харчування, екскурсії в портових містах, розважальна програма по дорозі з порту в порт. Рівень обслуговування визначається за класом корабля - «Стандарт», «Преміум», «Люкс». Кращим визнано обслуговування в тому випадку, коли відношення кількості пасажирів до обслуговуючого персоналу визначається як 2: 1. Тривалість круїзу може скласти 7-14 ночей.

В основному за попереднє бронювання, а так само за повторне подорож надаються знижки. Це ж стосується і третього людини в каюті. У великих турфірм не може бути «накруток». Будь-які зміни вартості подорожі залежать від портового збору.

Важливо пам'ятати, що всі додаткові послуги на кораблі платні. А так само важливо розрахувати свій бюджет в дорогу виходячи з того, що «чайові» на лайнері дуже поширені. В середньому це $ 10 з людини в день. Не скрізь, але трапляється, що перед закінченням подорожі в каюту доставляється конверт для «чайових». Можливо, що ці гроші будуть додані в рахунок. Кожне замовлення в барі буде на 15% дорожче, через «чайових».

Лайнери пропонують масу всіляких послуг різного напрямку. Є магазини, ресторани, хімчистка і т.д. Говорячи про барах важливо врахувати, що спиртне з порту приносити на корабель заборонено. По завершенню подорожі пасажири отримують детально розписані рахунку.

Так як дуже багато часу поводиться в море можливе нездужання через морської хвороби. Зрозуміло, на борту є медпункт, в якому кошти від заколисування є в першу чергу. Але і це не безкоштовно.

Існують обмеження для дітей. На борт не можна піднімати малюків до 6 міс., Іноді до 2 років, а так само вагітних жінок, чий термін вагітності перевищує 6 місяців.