Ремонт в новобудовіКоли необхідно виконати ремонт з нуля в новобудові, дуже часто мешканців зупиняють історії про те, що новенькі багатоповерхові будинки за кілька років дають усадку. Їм важливо знати, як відіб'ється усадка будівлі на ремонті їх квартири, зіпсується чи від цього покриття для підлоги і обробка на стінах, полопаються чи шпалери?

Однокомнатные квартиры Харьков купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Незважаючи на те, що усадка нових багатоповерхових будинків це - правда, все ж переживати з цього приводу не варто. Адже, якщо в процесі будівництва не було допущено грубих помилок, помітити те, що будинок просів, буде важко. Найчастіше тріщини на штукатурці зустрічаються з вини недобросовісних майстрів, які виконували ремонт, а також з-за неякісних оздоблювальних матеріалів. Від усадки не постраждає і підлогу, особливо, якщо він виконаний з ламінату або натурального паркету.

Початок ремонту в новобудові

Ремонт квартири в новому будинку повинен починатися зі складання плану майбутніх робіт. При плануванні враховується:

- Розташування і кількість вимикачів, розеток і освітлювальних приладів;
- Розмір і тип вхідних і міжкімнатних дверей;
- Вид підлогового покриття;
- Місце розташування сантехнічних приладів;
- Вид оздоблювального покриття для стелі та стін.

Також відповідь на питання «Ремонт новобудови з чого почати?» Включає в себе ретельне продумування всіх важливих моментів, розрахунок кількості необхідних будівельних матеріалів і планування етапів проведення робіт.

Насамперед слід виконати самі «брудні» і копіткі роботи, такі як монтаж сантехніки та електрики. На цьому етапі не варто прагнути заощадити на розетках, проводці і сантехнічних приладах. Адже недорогі і неякісні труби, будучи вже замурованими в стіну, легко можуть дати протікання і зіпсувати дороге настінне покриття. При перегорання дешевої проводки, вам доведеться здирати шпалери і збивати штукатурку.

Ремонт під ключ в новобудові найкраще довірити професіоналам, адже для того, щоб, наприклад, зробити штроби в стіні за схемою в процесі електромонтажних та сантехнічних робіт, знадобиться досвід і спеціальні знання. Така робота є найбільш важкою, галасливої і курній, при цьому відкласти щось на потім буде не можна. Адже якщо у вас на даний момент відсутня пральна машина-автомат або ж бойлер, то краще відразу ж зробити відводи для них. Інакше в майбутньому вам доведеться псувати штукатурку, щоб зробити додаткову розетку або врізатися в водопровід.