Переваги поліетиленових пакетівЯкщо ви хочете купити поліетиленові пакети оптом від виробника, рекомендуємо зупинити свій вибір на Спецпроект. Пакети, вироблені в нашій компанії, мають цілий ряд важливих переваг:

Міцність і вологостійкість

Поліетилен - найпопулярніший матеріал для виробництва упаковки з-за своїх якісних характеристик. Висока міцність у поєднанні з вологостійкість роблять поліетиленові пакети підходящими для транспортування і зберігання самих різних, в тому числі харчових, продуктів.

Вы можете купить качественные полиэтиленовые пакеты оптом по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Доступна ціна

Одна з головних причин величезної популярності поліетиленових пакетів - їх невисока вартість. Хоча деякі фірми останнім часом зробили вибір на користь паперових пакетів, через більшу екологічності, їх поліетиленові аналоги і раніше займають лідируючі позиції. Секрет простий: висока якість плюс доступна ціна.

індивідуальний дизайн

Перетворіть поліетиленовий пакет в ефективну рекламу! Додайте на пакетах свій логотип, корисну інформацію про компанію або придумайте оригінальне дизайнерське оформлення. Такі пакети стануть відмінним рекламним інструментом для залучення клієнтів. Ми з задоволенням візьмемося за виготовлення пакетів з вашим оформленням, а дизайнери компанії «Артпласт» завжди готові прийти на допомогу в розробці макетів.
Поліетиленові пакети від «Спецпроект»: якісно, дешево, надійно

Замовити пакети - значить зробити вибір на користь високої якості. Ретельний контроль на кожному етапі виробництва продукції дає нам можливість випускати пакети, у відповідності з усіма стандартами якості. Виготовлення поліетиленових пакетів на замовлення з логотипом і без - один з профілів нашої компанії, тому ми завжди тримаємо високу марку.