​Хто такі букмекери

Багато людей чули слово «букмекер». Однак не кожен з нас знає, що роблять букмекери. Деякі думають, що це людина, яка пов'язаний з шахрайськими схемами, проте це помилкова думка. Щоб розібратися у всьому цьому, дізнаємося визначення даного слова.

З англійської «букмекер» перекладається, як bookmaker, тобто це професія сперечальник, саме він приймає ставки на майбутні події, обговорюючи умови виграшу і виплату винагороди. Тобто, букмекер - це той, хто приймає ставки.

Раніше люди з такою професією працювали на іподромах, де збирали ставки від відвідувачів. Іноді вони навіть допомагали людям, розповідаючи особливості кожного коня. Досить часто така робота була справжнім шахрайством, тому що інформація була обманом. В результаті сперечальники отримували величезні гроші і миттєво зникали. Ще відомо, що раніше в тавернах дрібні букмекери самостійно влаштовували події, щоб заробити. Наприклад, ставки: хто далі всіх плюне, хто вип'є більше пива. Подій було багато, і на кожне з них люди охоче ставили гроші. Гравці вигравали і програвали, а ось організатор завжди залишався з пристойним гонораром.

Букмекери сьогодні

Пройшли роки, і багато що змінилося в цій сфері. Сьогодні букмекер не обмежується ставками на скачки, а охоплює всі спортивні події, які відбуваються в світі. Причому предметом спору стають не тільки змагання. Наприклад, сьогодні можна зробити ставки на різні культурні та літературні конкурси, політичні вибори, розвиток комп'ютерних технологій і автомобільні гонки. Букмекерові вже не потрібно особисто їздити на стадіони або іподроми, щоб знайти публіку. Тепер його контора знаходиться в віртуальному просторі, куди кожен може зайти і особисто вибрати кращу ставку.

Хто такі сучасні букмекери, їх рід діяльності?

Кожен сучасний букмекер, який займається цим ризикованим бізнесом, не бажає залишатися в мінусі і хоче гарантій отримання прибутку. Для цього в своєму розпорядженні вони мають цілий штат спортивних аналітиків, здатних робити правдивий прогноз кожної події. Спочатку, гравці і букмекери знаходяться в нерівних умовах. Адже букмекер пропонує робити ставки, покладаючись на професійних аналітиків, завищуючи або знижуючи ймовірність розвитку події, а гравці в свою чергу грунтуються тільки на свої знання в конкретній галузі спорту. Виходить якась гра, де з одного боку гравці, а з іншого букмекер. Один з них отримує виграш. Саме це і є букмекерство.

Недоліки букмекерської сфери

Якщо порівнювати вітчизняного і західного букмекера, то принцип їх роботи відрізняється. У нас цей вид бізнесу не розвинений і має деякі обмеження, наприклад:

1.Міський букмекерську контору доведеться добре пошукати, за винятком тих, хто працює онлайн. Але майданчики для ставок в інтернет просторі не користуються величезною довірою, хоча з кожним днем стають все більш популярними.

2.Лініі для ставок пропонують недостатньо видів спорту, як і самих змагань. Наприклад, людина любить стрілянину з лука, проте не може знайти букмекерську контору, яка б пропонувала зробити ставки на цю подію.

3.У багатьох конторах коефіцієнти на виграшну ставку очевидних фаворитів мізерні. Наприклад, західні букмекери при коефіцієнтах 1.01-1.1 пропонують форму, а ось наші не бажають ризикувати, особливо якщо це в лайв.

4.У вітчизняних конторах немає системи заохочення гравців і бонусів, які можуть залучити більше нових клієнтів і утримати старих. Досить часто віртуальні букмекери дають гравцям бонуси після першої оплати, однак для отримання цих грошей на свій рахунок, бонус необхідно кілька разів відіграти. Безумовно, такі умови негативно позначаються на виборі оптимальної площадки для гри.

5.Есть такі букмекери, які ніколи не програють, тому що роблять масу перешкод тим, хто бажає отримати свій заслужений виграш. Навіть, якщо людина хоче повернути ті гроші, які він вклав, йому доведеться кілька разів відвідувати контору, де каса постійно на перерві. А якщо ця людина працювала на сайті, то його відразу блокують.