Елітний подарунковий набір Guardian Pipe III kit

Елітний подарунковий набір Guardian Pipe III kit, до складу якого входить елегантна трубка - це класика, в якій знайшли оптимальне поєднання практичність і багатофункціональність. Простоту використання комплекту забезпечують танк Micro TFV4 Plus і мод Guardian Pipe III Mod, що має покриття рояльним лаком.

75W SMOK Guardian Pipe III KitКонструкція 75W SMOK Guardian Pipe III Kit

Вы можете приобрести оригинальную электронную сигарету 75w smok guardian pipe iii kit по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Його корпус виконаний з ударопрочних і жаростійких матеріалів, що в рази підвищує експлуатаційні якості пристрою.
Акумуляторна батарея типорозміру 18650, яка не входить до комплекту від комплекту, він зазнає швидкого і простої заміни за рахунок магнітної кришки корпусу. Харчування трубки можна забезпечувати за коштами USB-кабелю зі стандартним коннектором, який входить в подарунковий набір.

Конектор 75W SMOK Guardian Pipe III KitКришка 75W SMOK Guardian Pipe III Kit


Пристрій зі змінною потужністю до 75w має низку високотехнологічних функцій, серед яких:
-Bluetooth 4.0 з мобільним додатком BEC SMOK;
- Інтелектуальний температурний контроль;
- Графічний інтерфейс;
- Оновлюється вбудоване ПО.

Все це дозволяє управляти пристроєм зі смартфона на рівні контролю кількості затяжок з їх обмеженням (якщо є необхідність), підтримки оптимального температурного режиму для сталевих, нікелевих і титанових спіралей, вибору відображаються на екрані, і інших параметрів, що піддаються контролю.

Налаштування 75W SMOK Guardian Pipe III Kit Налаштування 75W SMOK Guardian Pipe III Kit


Дисплей трубки забезпечений функцією блокування повороту екрану, а так само адаптований для максимально спрощеною регулювання режимів в будь-який час. Чи по кишені підключення до ПК, користувач може самостійно оновити вбудоване програмне забезпечення, а віддалене управління трубкою можна реалізувати за допомогою вбудованого модуля Bluetooth 4.0.

USB 75W SMOK Guardian Pipe III Kit Bluetooth 75W SMOK Guardian Pipe III Kit


Трубка оснащена багатоетапної системою захисту, що дозволяє в рази продовжити її безперебійну експлуатацію.

Танк TFV4 Micro Plus (Ø 24.5мм.), Що входить в комплект разом з модом, містить знімний бак, легко замінний на ємність більшої місткості при необхідності збільшення періоду дозаправки.

Кліромайзер 75W SMOK Guardian Pipe III Kit

Пристрій містить випарник Micro CLP2, який так само можна замінити на будь-який зі списку обслуговуються, а приплив повітря забезпечує легкий поворот кільця.

Для наповнення рідиною, використовується верхній спосіб заправки бака, що так само реалізує зручність для користувача.

Заправка 75W SMOK Guardian Pipe III Kit

Успішний альянс міцних матеріалів і інженерних рішень, дозволяють зробити висновок, що ТрубкаGuardian III - один з найсучасніших і технологічних випарників, що забезпечують своєму власникові простоту використання поряд із задоволенням всіх задоволень курця.