Будинки з клеєного бруса, їх перевагиВибір типу котеджу підпорядковується певним правилам. Головне з них - стійкість будівельного матеріалу до суворого клімату. Мінлива погода, екстремальні заморозки можуть створити масу проблем, привести до передчасного зносу і деформації несучих конструкцій. Універсальний варіант - будинки з клеєного бруса. Це заміські особняки, які вигідно будувати як в північних регіонах, так і в південних.

Вы можете приобрести оригинальные бутыли для вина по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Як зводяться котеджі з бруса?

Для дерев'яного будинку наявність фундаменту не стає обов'язковою умовою. Каркас будівлі характеризується невеликою масою, тому в якості підстави можна спорудити звичайну насип з піску і щебеню. В іншому випадку можна заощадити і підготувати невисокий стрічковий фундамент.

В середньому на спорудження будинку з клеєного бруса йде від одного до трьох місяців. Усадка проходить швидко і, на відміну від цегельних і залізобетонних будинків, не залежить від типу грунту. Будувати дерев'яні особняки можна як на посушливих ділянках, так і поблизу водойм.

Серед інших достоїнств виділяються:

Екологічність. Дерев'яні котеджі безпечні з точки зору екології, не передбачають застосування синтетичних покриттів і монтажу матеріалів з вмістом шкідливих хімічних компонентів;
Різноманіття планувань. Внутрішня структура будинку може мати саму незвичайну організацію. Клеєний брус представляє собою матеріал, стійкий перед ваговим тиском, і зручний в обробці. Завдяки цьому можна оформляти кімнати будь-якої площі.
Теплоізоляція. Брусовий будинок не потребує додаткового утеплення. Щільне дерево не пропускає протяги, але в той же час дихає. Це забезпечує стабільний мікроклімат в будинку в будь-який час року і виключає формування затхлого повітря;
Мінімальні витрати на обслуговування. Ремонт котеджів з бруса не вдарить по кишені. Котеджі зберігають стійкість і форму протягом десятиліття, що знижує витрати на будівельну модернізацію будівлі.