​Яку натяжну стелю вибрати на кухню?

Кухня - приміщення специфічне, з часто мінливою температурою і рівнем вологості, тому використовувати для облаштування її натяжної стелі тканинне полотно недоцільно. Куди практичніше різні різновиди натяжної стелі, виконані з ПВХ-плівки. Та й з естетичної складової сучасні ПВХ-стелі натяжної типу анітрохи не поступаються тканинним. Їх плівка може мати різну фактуру і колірне рішення, завдяки чому нескладно вибрати натяжна стеля для кухні, оформленої в будь-якому интерьерном стилі.

Оригинальные аксессуары Guess купить в Киеве по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Види натяжних плівкових стель і їх особливості:

глянцеві - красиво відбивають світло, створюючи дзеркальний ефект і візуально розширюючи простір, колірна палітра їх налічує понад 150 відтінків;

матові - м'яко, без відблисків розсіюють світло і гармонійно вписуються в будь-який кухонний інтер'єр;

сатинові - схожі з матовими, але мають характерний перламутровий блиск, виглядають дуже стильно й елегантно;

художні - з нанесеними на полотно за допомогою фотодруку зображеннями, що дозволяють створювати ексклюзивні інтер'єри;

напівпрозорі - створюють на кухні ефектну атмосферу за рахунок розсіяного моно- або полихромного освітлення;

замшеві - оксамитова текстура робить приміщення більш затишним;

металік - стелі з унікальною зернистою поверхнею, що імітує метал, цей варіант оптимальний для облаштування кухонь в інтер'єрах авангардної спрямованості.

Переваги використання натяжних стель при облаштуванні кухонь

Натяжна стеля як не можна краще підходить для монтажу на кухні-він хоч і незначно краде висоту приміщення, зате дозволяє завуалювати основні дефекти стельової поверхні і конструктивні недоліки кухні. Для тісних кухонь натяжна стеля - хороша можливість візуально розсунути стіни і зробити простір об'ємніше. Фактура стельового полотна для кухні має величезне значення. Розглянемо два її варіанти -глянцевую і матову. Глянцева стеля для кухні вважається більш практичним, оскільки його поверхня легше чиститься, а полотно ПВХ надійно захищає від протікань зверху. Глянцевий варіант відрізняється різноманітністю колірного рішення, довговічністю, здатністю візуально збільшувати простір і в широчінь, і в висоту. І помиляються ті, хто вважає, що глянсова стельова поверхню підходить тільки для інтер'єрів в стилі Хай-Тек або ще більш авангардних напрямів. Такі стелі вдало впишуться, наприклад, в стиль Прованс або Кантрі.

Матові натяжні стелі ПВХ підійдуть для кухні, вирішеною в будь-якому стилі інтер'єру. Вони зроблять її більш комфортною і затишною, а оскільки матова фактура схожа за зовнішнім виглядом з традиційним оштукатурюванням, то стелі цього типу будуть доречні навіть в помпезних просторих кухнях класичного стилю. Але при цьому потрібно пам'ятати, що, на відміну від глянцевих, матові стелі візуально зменшують висоту кухні.