​Викуп битих авто, покупка битих автомобілів після ДТП

Викуп битих автомобілів в день звернення, максимальні ціни, які не в змозі запропонувати банки і страхові компанії.

процес викупу

Зателефонуйте нам по телефону або подайте online заявку, ви отримаєте інформацію про приблизну вартість авто після ДТП. Щоб визначити її точніше необхідно надати фотографії транспортного засобу (ТЗ), а також фото пошкоджених місць. На їх підставі, похибка оцінки може скласти всього плюс-мінус 1-2%.

Слід дати опис пошкоджень битої машини детально. Наприклад, який збиток двигуна і інших важливих компонентів, які вузли ТЗ перебували в робочому стані після ДТП і т.д.

Викуповуємо тотальні авто, які не підлягають відновленню.

Після узгодження розміру вартості, продавець і співробітник автосалону BitAutoSPb призначають зустріч або на території салону, або на стоянці машини, для проведення детальної дефектації, і у нотаріуса.

Срочный выкуп авто после дтп по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Проведення розрахунку. На зустрічі у продавця повинні бути дублікати всіх ключів, свідоцтво, яке засвідчує реєстрацію транспортного засобу, його паспорт, довідка про ДТП і реєстраційні номери, в разі їх відсутності на місці кріплення в результаті аварії.

При зустрічі в нотаріальній конторі, наш співробітник зробить повний розрахунок з продавцем після того, як буде оформлена і підписана «генеральна довіреність», яка дає повне право на зняття ТЗ з обліку, продаж і передоручення.

При зустрічі на території власника, продавець самостійно готує нотаріально завірене доручення на що продається їм пошкоджений транспортний засіб. У цьому випадку, щоб гарантувати викуп битого авто, співробітник салону може доставити аванс на витрати, які будуть потрібні для «генеральної довіреності».

особливості викупу

У разі відсутності довідки про ДТП, зняти з обліку биту машину не представляється можливим. Викуп, в цьому випадку, відбувається по «генеральної довіреності».

Якщо пошкоджена машина була знята з обліку в МРЕВ самостійно, а ПТС містить дані про аварійний стан, то навіть після відновлення, продати її досить проблематично, що негативно відіб'ється на вартості викупу.

Викуп битих автомобілів відбувається за конкурентоспроможними і не заниженими цінами. Клієнта більше не хвилюють витіюваті схеми розрахунків. У наших інтересах реальна допомога, а не зменшення виплат. Ми дорожимо своєю репутацією, тому наші клієнти отримують при виплаті повну суму, в яку і було оцінено ТС. Клієнт може отримати грошові кошти зручним для нього способом, готівкою платежами, або по перерахунку.

Щоб попередити виникнення непередбачених ситуацій, при необхідності звернення до нестандартних процедур викупу, переконливе прохання зателефонувати нам заздалегідь за номером телефону, і отримати вичерпну консультацію.