​Вбудовані кухні в квартирі

Проживаючи в малогабаритних міських квартирах кмітливі господині завжди замислюються над тим, як раціонально використовувати простір. Особливо гостро це питання стоїть для кухонних приміщень. Як правило, кухні - маленькі, а як хочеться зробити її затишною, заховати всю громіздку кухонну техніку за сучасними меблями і раціонально використовувати кожен міліметр простору. Вбудовані кухні ідеально виконають всі ваші побажання.

Для прикладу можна розглянути модульні, готові і вбудовані кухні.

Свитшот мужской OVERSIZE черный купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Модульні кухні нагадують конструктор. Ви купуєте «деталі» і розставляєте їх на свій розсуд. Такими «деталями» можуть бути: полки, шафи - підвісні і звичайні, шафи для мийки, високі шафи-пенали. Перед тим, як вибирати все це, задумайтеся спочатку над місцем розташування всі цих елементів. Такі кухні дозволяють заощадити кошти на тих елементах, які вам не потрібні. Плюс ви зможете розмістити їх так, щоб потім з ними було зручно працювати. Ще однією перевагою таких кухонь є їх низькі ціни при великому асортименті кольорів. Мінус такої кухні в тому, що вона не підійде для нестандартних і малогабаритних приміщень.

Готова кухня - це єдиний простір, яке заощаджує місце. Цілісний гарнітур виглядає стильно. Але що-небудь змінити в такій кухні ви не зможете. Їх ціна досить висока.

Вбудовані кухні з технікою від De Dietrich ідеально впишуться в інтер'єр як невеликих, так і великих кімнат. Якщо ви купуєте такі кухні під замовлення, то ви зможете замаскувати такі непривабливі місця на кухні, як розетки, газові та водопровідні труби, Душнікі. Зробити кухню більш практичною дозволяють зробити і такі предмети як: різнорівневі полички, стелажі, які висуваються, механізми, які дозволять відкривати дверки в різні боки. Підігнати кухню можна і за формою, адже гострі кути особливо помітні в невеликих приміщеннях. При замовленні можна врахувати всі «проблемні» місця вашого приміщення. Єдиним мінусом є висока вартість такої кухні.

Зважившись замовити таку кухню, потрібно сісти і добре обдумати її дизайн. Слід подумати про те, де будуть розміщуватися предмети побутової техніки De Dietrich. А вже потім продумувати що і де буде розміщуватися. Зверніть увагу на те, де у вас знаходяться розетки. Тому що, наприклад, за мікрохвильовкою не повинно бути ніяких труб і розеток. Так як вона просто не влізе в отвір.

Вбудовані кухні можуть мати різну планування (лінійна, паралельна, кутова). Вибираючи планування, враховуйте особливості вашого приміщення. Лінійне планування є майже універсальною, не підійде вона тільки для довгих приміщень. В такому випадку, доведеться цілими днями бігати туди-сюди. А це дуже втомлює. Якщо у вас велика кухня, то вибирайте паралельну планування. В цьому випадку меблі буде знаходитися паралельно до стін або буквою «п». Для невеликих квадратних кухонь ідеальним варіантом буде - кутова. Вона дуже зручна. Додатково розділити простір можна кухонними «острівцями» (стіл для їжі або оброблення) або «полуостровков» (барна стійка). Відстань між основними і додатковими частинами повинно бути близько 1,5 м.